Xdrive Sancak Oyuncu Koltuğu Nasıldır?

mt_07

Hectopat
Xdrive sancak siparişi vermeyi düşünüyorum 950₺ fiyatı. Kullanan veya markayla ilgili tecrübesi olan varsa bilgilendirebilir mi lütfen?

Bugün veya yarın sipariş vereceğim ben de:
XDrive Sancak 999TL
IKEA Markus 999TL
IKEA JARVFJALLET 1299TL
Rampage KL-R79 989TL
XDrive Göktürk: 1389TL
Benim seçenekler bunlar oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün veya yarın sipariş vereceğim ben de:
XDrive Sancak 999TL
IKEA Markus 999TL
IKEA JARVFJALLET 1299TL
Rampage KL-R79 989TL
XDrive Göktürk: 1389TL
Benim seçenekler bunlar oldu.

15 Eylül 2019 tarihinde sancak sipariş verdim an itibari ile hala teslimat gerçekleşmedi ve İstanbul içindeyim :) Sancak siparişlerinin yoğun olmasından ötürü geciktiğini söylediler. Bakalım geldiğinde bu gecikmeyi affettirebilecek bir rahatlıkta olacak mı?

15 Eylül 2019 tarihinde sancak sipariş verdim an itibari ile hala teslimat gerçekleşmedi ve İstanbul içindeyim :) Sancak siparişlerinin yoğun olmasından ötürü geciktiğini söylediler. bakalım
Xdrive sancak modelini 3 haftadır kullanıyorum, malzeme kalitesi, deri kalitesi iyi. Oturma yerinin biraz genis olmasi sebebiyle oyun oynarken sırtımı yaslayamıyorum biraz öne eğiliyorum sevmediğim bir özelliği, terletme konusunda başarılı bir ürün olduğunu söyleyemeyeceğim 1 saatten sonra terletmeler baş gösteriyor önümüz kış olduğu için bu etki azalmaya başladı.
Genel anlamda tavsiye edebileceğim bir koltuk.

Hepsiburada'da indirim oldu xDrive'larda, gerçekten iyi indirimler:
Göktürk 1119TL
1453 1159TL
Anka 1199TL
Bora 1359TL
Fırtına 1359TL
Akıncı 1359TL
Atak 1399TL
Kasırga 1439TL
Altay 1519TL

Şimdi 182 boy 92KG için Göktürk mü iyi Sancak mı iyi? 40TL daha verip 1453 veya Anka'lara mı yönelmek lazım. XDrive firması sesimi duyuyorsa şu renklere bir çeşit getirmeli. Kırmızı-Siyah nedir hep. Siyah-Yeşil, Siyah-Gri, Full siyah gibi şeyler yapsın ya. : /

Hepsiburada'da indirim oldu xDrive'larda, gerçekten iyi indirimler:
Göktürk 1119TL
1453 1159TL
Anka 1199TL
Bora 1359TL
Fırtına 1359TL
Akıncı 1359TL
Atak 1399TL
Kasırga 1439TL
Altay 1519TL

Şimdi 182 boy 92KG için Göktürk mü iyi Sancak mı iyi? 40TL daha verip 1453 veya Anka'lara mı yönelmek lazım. XDrive firması sesimi duyuyorsa şu renklere bir çeşit getirmeli. Kırmızı-Siyah nedir hep. Siyah-Yeşil, Siyah-Gri, Full siyah gibi şeyler yapsın ya. : /
Gerçekten iyi indirimler. Ben de N11'den indirim kuponu ile 950₺ sancak modelini aldım. Ama 200₺ civarı ekleyerek 1453 de tercih edilebilir. Az önce kapımı çaldılar siparişim geldi. 15.09.2019 da sipariş vermiştim, 23.09.2019 tarihinde teslim aldım. Aşırı yoğunluk varmış o yüzden geç kalmış. Ürün kurulu geldi sadece tekerleklerle koltuk arasına pistonu koymak kaldı bana.
Merhabalar sancağı iki gün kullandıktan sonra değiştirmeye karar verdim. 200₺ farkla 1453 almaya showrooma gittim; fakat orada da kafam karıştı ve 400 ₺ farkla fırtına aldım.

Gerçekten iyi indirimler. Ben de N11'den indirim kuponu ile 950₺ sancak modelini aldım. Ama 200₺ civarı ekleyerek 1453 de tercih edilebilir. Az önce kapımı çaldılar siparişim geldi. 15.09.2019 da sipariş vermiştim, 23.09.2019 tarihinde teslim aldım. Aşırı yoğunluk varmış o yüzden geç kalmış. Ürün kurulu geldi sadece tekerleklerle koltuk arasına pistonu koymak kaldı bana.
Merhabalar sancağı iki gün kullandıktan sonra değiştirmeye karar verdim. 200₺ farkla 1453 almaya showrooma gittim; fakat orada da kafam karıştı ve 400 ₺ farkla fırtına aldım.
Bende sancak sipariş etmiştim ama neden böyle bir şey yaptınız çok mu kötü
1.72 boyum var ayaklarım yere değmiyor koltuk kötü değil ama bu hiç iyi olmadı 1.80 için ideal :(

Arkadaşlar uzun uzun araştırdım ve xDrive'dan vazgeçtim açıkçası. Dedim çok para mı vereceğim o zaman dxracer alırım, ama o kadar para vermeyeceğim derken yerli yabancı forumları araştırdım ve IKEA Markus'a karar verdim. 10 yıl garanti veriyorlar bu harika. Bir de gerçekten adında Gaming geçiyor diye geçirdiklerine inandım ve bu kararımdan memnunum. 1 ay oldu sanırım kullanalı ve başarılı, arkası fileli, bu yüzden terlemiyorsun, deri değil gri kumaş olanından aldım terleme o yüzden de yok. Rahatlık iyi. Bel desteği bana göre iyi.
1.82 boy 90KG'ımım. Yabancı YouTube videolarında dxracer'lerla bile dalga geçip bu markus'u önerdiklerini görünce aldım memnumum.

Memnun musunuz nasıl sancak?
Rahat ama ayaklarım yere basmaması kötü oldu. Kutu koymak zorunda kaldım. Bunun dışında herhangi bir eksiği yok. Koltuk 1.72 boya tam oturuyor. Kafamı yasladığım yastık yerine tam geliyor ama niyese pistonlar çok fazla inmediğinden böyle bir sorun yaşadım ama kesinlikle güzel ve rahat arkaya da 130 derece falan yatıyor yeterli bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı