xDrive Sancak vs. xPrime King Fabric

Selamlar hocam bende Xprime King ile Xdrive Akdeniz arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim ? Dün bir youtube videosu izledım Xprime King kullanıcısı kendisi 3-4 aylık uzun kullanım sonucunda deneyımlerını aktarmış ve söylediği şeyler hoşuma gitmedi. "Yüksek gıcırtı sesleri, kalitesiz kolçaklar, kalitesiz ayaklar " olmasından bahsetti Xprime King ile alakalı.

Selamlar hocam bende Xprime King ile Xdrive Akdeniz arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim ? Dün bir youtube videosu izledım Xprime King kullanıcısı kendisi 3-4 aylık uzun kullanım sonucunda deneyımlerını aktarmış ve söylediği şeyler hoşuma gitmedi. "Yüksek gıcırtı sesleri, kalitesiz kolçaklar, kalitesiz ayaklar " olmasından bahsetti Xprime King ile alakalı.
Gıcırtı ilk günden var, uzun kullanıma gerek yok yani.

Xprime kullanıcısı mısın ? Hawk gaming chaire yöneldim bende, bu gıcırtı olayını çok duyduğumdan dolayı.
Evet kardeşim
Ürübü
Yarın yeni parçalar elimde olur sanırım. Durumu buradan bildireceğim nasipse. Umarım bu sefer bakarak üretilmiştir.
Ürünü teslim etmeden mutlaka kontrol edin dedim. Hiç şüpheniz olmasın dediler. Bir iki değil her yeri kusurlu. Üstelik destek kısmından da 3 gündür yanıt gelmedi.

Bu forumdaki oyuncu koltuğu ile ilgili bütün yorumları okudum her marka koltuk için buraya bakarak o zaman hiç bir koltuk alamazsın. Hiç kimse hiç birinden memnun değil anlamadım ben.

Bu forumdaki oyuncu koltuğu ile ilgili bütün yorumları okudum her marka koltuk için buraya bakarak o zaman hiç bir koltuk alamazsın. Hiç kimse hiç birinden memnun değil anlamadım ben.
Kısmen doğru, ne aradığına bağlı biraz. Kurumsal düzeyde kaliteli bir marka yok şu an için. Ayrıca ederinin çok çok üstüne satıldığından sen de o ederi hakkını istiyorsun doğal olarak.

Oturak bugün geldi ama sağ kolçak gönderilmemiş her nedense. yarım saat önce whatsapp dan mesaj attım açmadan önce cevap gelmişti. İşten yeni geldiğim için gün içinde açamamıştım evde olmadığımdan. Bendekinden düzgün duruyor ama daha rahatsız edici bir durum fark ettim elime alır almaz. O da bu gönderilen oturağın süngerinin bendekinin çok belirgin şekilde yumuşak olması. Neden anlamadım. Acaba yanlış modelinkini mi gönderdiler bilmiyorum henüz. Kontrollü gönderilsin diye sürekli irtibattaydım halbuki. Az önce mesaj yazdım ama henüz cevap gelmedi. Gece gece tadım kaçtı.

Güncelleme: Mesajıma cevap gönderdiler şimdi. Hatta video çektim gönderdim anlatabileyim diye. Elle bakılmadan anlaşılama elbette. İmkansız dedi görüştüğüm kişi. Ben gerekirse kendi aracımla oturakları o kadar saat gidip götüreceğim. Çok tatsız bir durum bu gerçekten. Ne hevesim kaldı nede bir şey...

Beni biri arayacakmış onu bekliyorum bakalım. Hangi gün aranırım bilmiyorum ama ortada bir sorun olduğu çok açık. Video atıp gönderdim derdimi anlatmaya çalışayım diye bana diyorlar ki böyle bir şey imkansız. Eğer yakın mesafede olsaydım vallahide kendi aracımla iki oturağıda götürecektim alın elleyin bakın doğru mu yalan mı diye..Ben bu yaşıma kadar kötü firmalarıda gördüm kaliteli firmalarıda gördüm. Ve hiç bir kaliteli firmanın böyle şeylerle uğraştırdığını görmedim. Malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun, eğer işçilik kalitesi düşükse, kalite kontrol mekanizması yoksa, olsada doğru çalışmıyorsa, sorun çıkması kaçınılmazdır.

Geri
Yukarı