xDrive Sancak vs. xPrime King Fabric

Oturak bugün geldi ama sağ kolçak gönderilmemiş her nedense. yarım saat önce whatsapp dan mesaj attım açmadan önce cevap gelmişti. İşten yeni geldiğim için gün içinde açamamıştım evde olmadığımdan. Bendekinden düzgün duruyor ama daha rahatsız edici bir durum fark ettim elime alır almaz. O da bu gönderilen oturağın süngerinin bendekinin çok belirgin şekilde yumuşak olması. Neden anlamadım. Acaba yanlış modelinkini mi gönderdiler bilmiyorum henüz. Kontrollü gönderilsin diye sürekli irtibattaydım halbuki. Az önce mesaj yazdım ama henüz cevap gelmedi. Gece gece tadım kaçtı.

Güncelleme: Mesajıma cevap gönderdiler şimdi. Hatta video çektim gönderdim anlatabileyim diye. Elle bakılmadan anlaşılama elbette. İmkansız dedi görüştüğüm kişi. Ben gerekirse kendi aracımla oturakları o kadar saat gidip götüreceğim. Çok tatsız bir durum bu gerçekten. Ne hevesim kaldı nede bir şey...
Hocam böyle bir şey yapıldıysa durum çok sıkıntılıdır. Görsel paylaşabilir misiniz?
Beni biri arayacakmış onu bekliyorum bakalım. Hangi gün aranırım bilmiyorum ama ortada bir sorun olduğu çok açık. Video atıp gönderdim derdimi anlatmaya çalışayım diye bana diyorlar ki böyle bir şey imkansız. Eğer yakın mesafede olsaydım vallahide kendi aracımla iki oturağıda götürecektim alın elleyin bakın doğru mu yalan mı diye..Ben bu yaşıma kadar kötü firmalarıda gördüm kaliteli firmalarıda gördüm. Ve hiç bir kaliteli firmanın böyle şeylerle uğraştırdığını görmedim. Malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun, eğer işçilik kalitesi düşükse, kalite kontrol mekanizması yoksa, olsada doğru çalışmıyorsa, sorun çıkması kaçınılmazdır.
Kesinlikle katılıyorum. Bence yine de kendi aracınızla götürmeniz daha doğru, anlık yanıtlar alırsınız. Şahsen ben öyle yapacağım.

hocam yerine gittiğim hızlı bi şekilde müdahale ettiler, kargo olayı sıkıntılı. genel deneyimlerimi genel bi konuda paylaşacağım her yere ayrı ayrı yazmak sıkıntı oluyor.

hocam yerine gittiğim hızlı bi şekilde müdahale ettiler, kargo olayı sıkıntılı. genel deneyimlerimi genel bi konuda paylaşacağım her yere ayrı ayrı yazmak sıkıntı oluyor.
Ben bana 6 saat mesafede oldukları için oturaklarla gitmem pek kolay değil açıkçası. Hala aramalarını bekliyorum. Açıkçası soğudum. Ne diyeyim ki....

Xprime king kullanıyorum fakat ürün sabit durumdayken sağa sola sallanıyor hafif. bu durumu yaşayan var mı. sabit durmuyor koltuk. benim üründe de gıcırtı sorunu var WD40 ile yağlamayı düşünüyorum kısa zamanda

Ofisel firma yetkilisiyle nasıl görüşebileceğimizi bilen var mı acaba...Firmada ciddi koordinasyon sorunu var. Direkt firma sahibine nasıl ulaşılır ????
Fatih isminde birinin arayacağını söyledi whatsapp a bakan kişi. Bekliyorum hala. İnatla bana inanmamakta kararlı telefonu açan kişi. Dedimki, sizinle bir anlaşma yapalım, ben kendi aracımla iki oturağıda getireyim görün, yalan söylemediğimi dokunur dokunmaz anlayacaksınız zaten, o zaman yol masrafımı karşılamayı kabul ediyo musunuz dedim, yazdığı cevap şu, o şekil bir hizmetimiz yok 🤦‍♂️
İnanılır gibi değil.

Xprime king kullanıyorum fakat ürün sabit durumdayken sağa sola sallanıyor hafif. bu durumu yaşayan var mı. sabit durmuyor koltuk. benim üründe de gıcırtı sorunu var WD40 ile yağlamayı düşünüyorum kısa zamanda
Evet, yağlamayla kısa süreli mğdahale etmiş olursunuz.
Ofisel firma yetkilisiyle nasıl görüşebileceğimizi bilen var mı acaba...Firmada ciddi koordinasyon sorunu var. Direkt firma sahibine nasıl ulaşılır ????
Fatih isminde birinin arayacağını söyledi whatsapp a bakan kişi. Bekliyorum hala. İnatla bana inanmamakta kararlı telefonu açan kişi. Dedimki, sizinle bir anlaşma yapalım, ben kendi aracımla iki oturağıda getireyim görün, yalan söylemediğimi dokunur dokunmaz anlayacaksınız zaten, o zaman yol masrafımı karşılamayı kabul ediyo musunuz dedim, yazdığı cevap şu, o şekil bir hizmetimiz yok 🤦‍♂️
İnanılır gibi değil.
Yol masrafı konusunda biraz haklı 😂

Fatih bey beni aradı durumu konuştuk görüştük.. Dostlar durum şu ki, malesef bu süngerleri basan makinede belliki kalibrasyon sorun var ki böyle hatalar oluyor ve buna rağmende üretimi tamamlayıp siparişi gönderiyorlar. Mesela sağ kolçağımda içe batıklık vardı günler sonra o da geldi ama aynı yerinde aynı sorun var. Yani bir kalıp hatası var.
Uzatmak istemiyorum sanıyorum ki kalan kısımlarıda siz anladınız. Nedir ne değildir nasılmış vs.vs.
Xdrive ı incelemediğim için onun hakkında yorum yapamam ama bu tecrübede bana şunu gösterdi ki, malzeme kaliteli olsada kalite kontrol yönetimi yoksa, hiç bir şey yok demektir. Cougar markasının koltuğunu çok merak ediyorum açıkcası ve ilk fırsatta inceleyeceğim inşaallah. Yerli kaliteli mal üretimi olayı konusunda belliki daha çok yolumuz var.

Bana gönderilen oturağın süngeri benimkine göre çok yumuşak olduğu için onu geri göndereceğeyim mecbur...Ne diyeyim ki.....

Yeni konular

Geri
Yukarı