xDrive Toryum mu, Hawk mı?

AntiLas

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle iyi bayramlar. Arkadaşlar, bir oyuncu koltuğu alacağım. 8 yıldır aynı koltukta oturuyorum ve belimi gerçekten yıllardır çok ağrıtıyor. Şimdi sizlere birkaç sorum olacak:

xDrive Toryum oyuncu koltuğu mu, yoksa Hawk mı almalıyım?
Hawk diyenler için de hangi model daha iyi yardımcı olursanız sevinirim.

Fiyat aralığım 1500-2600.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu takipteyim bir hafta içerisinde aynı bütçe bandında bende araştırıyorum.

@AntiLas aklınıza yatan bir koltuk olursa beni etiketleyin lütfen.

Biliyorum ama odaya da uyum sağlamasını istiyorum.
Bence konfor, odanızın uyumundan daha önemli. Ama illaki bu ikisinden birini seçin derseniz bunu önerebilirim:
Hawk tarafında ise bütçenizi aşıyor ama bu olabilir:

Bence konfor, odanızın uyumundan daha önemli. Ama illaki bu ikisinden birini seçin derseniz bunu önerebilirim:
Hawk tarafında ise bütçenizi aşıyor ama bu olabilir:
Antalyada bulunduğum için kumaş alacağım. FAB V4 şuan indirimde kendi sitesinde 2500e düşmüş. Ama fab v1 ve fab v4 arasında kaldım hawk kısmında

Antalyada bulunduğum için kumaş alacağım. FAB V4 şuan indirimde kendi sitesinde 2500e düşmüş. Ama fab v1 ve fab v4 arasında kaldım hawk kısmında
(Sizce hawk mı toryum mu eğer hawksa hangi model daha iyi yazar mısınız?)

@AntiLas, benimde maalesef koltuklar hakkında pek bir bilgim yok. Hatta bu tarz oyuncu ekipmanlarında ve bilgisayar bileşenlerinde en az araştırdığım ekipman kendisi. V1 ya da V4 arasında hangisinin daha iyi olduğu hakkında bir fikrim ya da bilgim yok açıkçası. V4 önermemin sebebi kanalını takip ettiğim Arda'nın bu koltuk hakkında bir video paylaşmasıydı. İzledim, güzel olduğunu gördüm videodan. Almaya karar vermiştim fakat sonra vazgeçtim. Goldsit'in koltuklarından birisini almayı düşünüyorum ileriki zamanlarda. Sebebi de fiyatlarının daha uygun olması.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@AntiLas, benimde maalesef koltuklar hakkında pek bir bilgim yok. Hatta bu tarz oyuncu ekipmanlarında ve bilgisayar bileşenlerinde en az araştırdığım ekipman kendisi. V1 ya da V4 arasında hangisinin daha iyi olduğu hakkında bir fikrim ya da bilgim yok açıkçası. V4 önermemin sebebi kanalını takip ettiğim Arda'nın bu koltuk hakkında bir video paylaşmasıydı. İzledim, güzel olduğunu gördüm videodan. Almaya karar vermiştim fakat sonra vazgeçtim. Goldsit'in koltuklarından birisini almayı düşünüyorum ileriki zamanlarda. Sebebi de fiyatlarının daha uygun olması.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anladım. Benimde pek bilgim yok. Toryum modelinin tekerlekleri çok kalitesizmiş. O yüzden HAWK alacağım ama hangi modeli almam gerek karar veremiyorum. Bir yardımcı olun lütfen FAB V4 mü FAB V1 mi yada diğer Fab ları mı almam gerekir

Yeni konular

Geri
Yukarı