XDrive Toryum vs xDrive 15'LI Kumaş vs xDrive Sancak vs Hawk Fab V4

MyBela25

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu 4 koltuk arasında kaldım. Kullanan arkadaşlar varsa düşüncelerini yazabilir mi?

1. Koltuk: XDrive Toryum
2. Koltuk: xDrive 15'LI Kumaş (stokta yok ama gelirse bunu almayı düşünüyorum)
3. Koltuk: xDrive Sancak
4. Koltuk: Hawk Fab V4 ( Koçtaş'ta 300 TL indirimli) (ama sırt ve oturma yeri arasındaki boşluktan dolayı bir tık soğudum yoksa bunu almayı düşünüyordum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Zio Custom Gaming'e bakabilirsin, ben aldım ve çok kaliteli.

Kendin özelleştiriyorsun.

Hawk modelini tavsiye etmem. Kendim aldım kullanıyorum pişmanım.

Neden pişmansın bilgi verir misin?

Zio Custom Gaming'e bakabilirsin, ben aldım ve çok kaliteli.

Kendin özelleştiriyorsun.

Fiyatı biraz pahalı gel o seviyeler pek çıkmak istemiyorum yoğun çalıştıgım için Max 3-4 saat oyun oynayabiliyorum.

Neden pişmansın bilgi verir misin?

Fiyatı biraz pahalı gel o seviyeler pek çıkmak istemiyorum yoğun çalıştıgım için Max 3-4 saat oyun oynayabiliyorum.

Daha ilk günden amorsitörü bozuk geldi. Koltuğa oturunca esnemiyor bir anda tak diye iniyor kalkıncada aynı sertlikte geri yükseliyor basınçlı mermi gibi. Bel desteği yastığıda sürekli aradaki boşluğa sıkışıyor. Koltuk birkaç aylık daha şimdiden her sırtımı yasladığımda gıcırdıyor. Kötü bir kokusu vardı ve uzun süre kokusu geçmedi. İncehesap üzerinden almıştım. Amorsitör için video istediler attım, iadeye yanaşmadılar zaten koltuğu amortisörden ayırıp koca kolisi ile kargoya götürmekte problem bende iade niyetinde değildim, amortisör yollasalar burada taktıracaktım. İncehesap dedi ki firmanın iletişim bilgileri budur oraya ulaşın. Firmaya sitesinden form gönderdim kimse takmadı, mail attım kimse takmadı, aradım tekrar video mail atın dediler attım yine kimse takmadı. Lanet olsun dedim bıraktım.

Daha ilk günden amorsitörü bozuk geldi. Koltuğa oturunca esnemiyor bir anda tak diye iniyor kalkınca da aynı sertlikte geri yükseliyor basınçlı mermi gibi. Bel desteği yastığıda sürekli aradaki boşluğa sıkışıyor. Koltuk birkaç aylık daha şimdiden her sırtımı yasladığımda gıcırdıyor. Kötü bir kokusu vardı ve uzun süre kokusu geçmedi. İncehesap üzerinden almıştım. Amorsitör için video istediler attım, iadeye yanaşmadılar zaten koltuğu amortisörden ayırıp koca kolisi ile kargoya götürmekte problem bende iade niyetinde değildim, amortisör yollasalar burada taktıracaktım. İncehesap dedi ki firmanın iletişim bilgileri budur oraya ulaşın. Firmaya sitesinden form gönderdim kimse takmadı, mail attım kimse takmadı, aradım tekrar video mail atın dediler attım yine kimse takmadı. Lanet olsun dedim bıraktım.

Bu dediklerin yeni mi yaşandı. Eger böyle bir durum varsa beni de sogutur bu durum.

3 Kasım 2022 tarihinden beridir parasıyla çilesini çekiyorum. 🙂
Başka markadan fileli koltuk almıştım iki senenin sonuna doğru alt oturma yeri çatlamaya başladı. Firmaya sitesinden başvuru yaptım bu çatlayan yerin yedek parçası var mıdır satın alayım dedim. Bana kargo kodu verdiler parçayı gönderin dediler. Ücretsiz gönderdim, bir hafta sonra beni aradılar onarım fiyatı söyleyecekler sandım. Tamir etmeyip bana üst modelin yenisini gönderdiler. Ücret almadılar. Bu tecrübeyi yaşadıktan sonra Hawk ile yaşadığım tecrübe çok farklı. Bir daha asla almam.

3 Kasım 2022 tarihinden beridir parasıyla çilesini çekiyorum. 🙂
Başka markadan fileli koltuk almıştım iki senenin sonuna doğru alt oturma yeri çatlamaya başladı. Firmaya sitesinden başvuru yaptım bu çatlayan yerin yedek parçası var mıdır satın alayım dedim. Bana kargo kodu verdiler parçayı gönderin dediler. Ücretsiz gönderdim, bir hafta sonra beni aradılar onarım fiyatı söyleyecekler sandım. Tamir etmeyip bana üst modelin yenisini gönderdiler. Ücret almadılar. Bu tecrübeyi yaşadıktan sonra hawk ile yaşadığım tecrübe çok farklı. Bir daha asla almam.

Bunu söyledigin iyi oldu teşekkürler bilgilendirdigin için. Yukarıdaki koltuklardan önerdiğin var mı ya da senin önericeğin. Hawk çok heveslenmiştim kursağımda kladı. d

Tecrübe etmeden koltuğu yorumlamak pek sağlıklı değil. Kullanan ardadaşlar yorumlasın. İmkanın varsa gidip kendin test etmeni öneririm. Birinin çok hoşuna giden başkasının kabusu olabiliyor koltuk kategorisinde.

Tecrübe etmeden koltuğu yorumlamak pek sağlıklı değil. Kullanan ardadaşlar yorumlasın. İmkanın varsa gidip kendin test etmeni öneririm. Birinin çok hoşuna giden başkasının kabusu olabiliyor koltuk kategorisinde.
konuda dediğim gibi yogun çalıştıgım için deneme imkanım yok malesef.

Hâlâ çok kararsızım xDrive 15'linin kumas olaninin stoku bitmiş acaba stoka gelmesini mi beklesem.

başka modeli kullanan arkadaşlar var mı? düşüncelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı