Çözüldü XenForo 2.2.7 "Alıntıları Yerleştir" seçeneği çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

483544

Decapat
İlk defa yaşıyorum bu sorunu. Ekstra herhangi bir yazılım, eklenti vs. yüklemedim. Hatta bilgisayarda hiçbir değişiklik olmadı desem yeridir.

Farklı tarayıcıdan da denedim, bilgisayarı kapatıp yeniden açtım, hatta yan hesap açıp aynı şey onda da var mı ona da baktım. (Aynı şey yan hesapta da var.) (Bize ulaşından belirttim yan hesap olduğunu özellikle.)

Neden böyle oldu anlamadım. Moderasyon ekibine de ulaşmıştım. Ama herhangi bir gelişme yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu sorun XenForo 2.2.7 ile tanıtıldı. Düzeltilen dosyalar değiştirildi. Sorun çözülmüş olmalı.

Bu sorun XenForo 2.2.7 ile tanıtıldı. Düzeltilen dosyalar değiştirildi. Sorun çözülmüş olmalı.

Çözüm
ekranalıntısı.PNG

Bu şekilde oluyor. Bekliyorum ama hiçbir şey olmuyor.

Aynı durum bende de söz konusu. Gerekli sorun da yönetime bildirildi. Bildiriminiz için teşekkürler. Aynı konudaki mesajlar için "Cevapla"yı kullanabileceğinizi unutmayın. :)

Yapmak istediğiniz şey "cevapla" butonu sanırım.

Evet, cevapladan alıntılama oldu sağ olun.

Aynı durum bende de söz konusu. Gerekli sorun da yönetime bildirildi. Bildiriminiz için teşekkürler. Aynı konudaki mesajlar için "cevapla"yı kullanabileceğinizi unutmayın. :)

Teşekkürler, evet cevapladan oluyor hiç dikkat etmemişim. Acaba bu sorun yeni mi oluştu yoksa ben mi şaşırdım merak ettim şu an. Kafam karıştı.

Merhabalar.

Birkaç tane bilgilendirme içeriğini "Bize Ulaşın" sekmesi üzerinden sundum ama çözüm olmadı. Farklı tarayıcılarda ve mobilde de denememe rağmen "Alıntıları Yerleştir" seçeneğimi bir süredir kullanamıyorum. Tıkladığım an aşağıdaki görselden de görülebileceği üzere bir zaman görseli beliriyor ancak sonuçlanmıyor.

2021-09-15 (1).png

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı