XenForo 2 Hayırlı Olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dimension bayağı hoş olmuş. Tek sevmediğim yanı profiller hakkında görseldeki gibi bilgi göstermemesi. Eğer bu eklenebiliyorsa tadından yenmez.
Dimension teması için kesinlikle katılıyorum. Dark teması için ise o yuvarlak avatarlar en kısa zamanda burdaki gibi standart halde ve bilgiler açık halde düzeltilmeli:) Herkesin profil resimleri karman çorman olmuş yuvarlak temalı olunca:)

Dimension teması için kesinlikle katılıyorum. Dark teması için ise o yuvarlak avatarlar en kısa zamanda burdaki gibi standart halde ve bilgiler açık halde düzeltilmeli:) Herkesin profil resimleri karman çorman olmuş yuvarlak temalı olunca:)

Yavaş yavaş siteyi daha stabil hale getirmeye uğraşıyoruz. Yakında temalar da düzenlenecek merak etmeyin :)

Son düzenleme:
Siteye yeni girdim yeni temayı ben de pek sevmedim ama dediğiniz gibi zamanla düzelecektir. Neyse efendim hayırlı uğurlu olsun :).

Uzun zamandır Xenforo 2.0 temasını kullandığımdan bugün sosyale girdiğimde bir değişiklik hissedemedim ama yeni mesajlar butonunun sağdan sola kayması garip geldi doğrusu. Ayrıca şu anki tema önceden sunulan 2.0 temasına göre daha keskin ve daha mavi gibi göründü bana.

Ama Technopat'ın gelişip değiştiğini görmek çok güzel. Diğer temaları da çok beğendim umarım herkese uygun bir tema seçeneği olur.

İkinci el alım satım bölümünde öne çıkar butonu gitmiş yeni sürümle birlikte. @Recep Baltaş @NookumPie
Gelecek yakında. Şu an tüm konularda bulunmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı