Sosyal XenForo 2.0 Güncellemesi

Hangi Temaları İstiyorsunuz?

• UI.X 2 Dark

Oy: 14 66,7%
  • Shades of Grey

Oy: 2 9,5%
  • Dimension

Oy: 5 23,8%
  • UI.X 2

Oy: 5 23,8%
  • Uniform

Oy: 4 19,0%
  • Omni

• Vertiforo

• Tactical

• Flat Awesome

• Innovate

Oy: 3 14,3%

• Oy verenlerin toplamı
    21
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siyah tema gelecekse gerçekten siyah olmasını isterim, şu anki 2.0 sürümünde her yer bembeyaz. Aşağıdaki temayı beğendim. Ancak mobil uygulamayı da boyayın lütfen :)

Villain

Koyu tema (UI.X Dark) kesinlikle olmalı bence. Çok sade ve hiçbir şekilde Metin 2 forumlarını andırmıyor.
Ayrıca Sosyal'in Android uygulamasında gece modu var ama PC'de böyle bir özellik yok. Gözüm şişiyor.

Uzun süredir yeni Xenforo 2.0 temasını kullanıyorum. Üyelerin bilgilerinin altında mesajları, beğenileri gözükmüyor. Başka bir açığını bulamadım.

Youtube, Twitter, Twitch, Chrome(Morhpeon Dark) karanlık temalara alıştığım için sitedeki xenForo 2.0 sürümü gözümü alıyor. UI.X 2 Dark 3 bir alternatif olarak forum temalarında bulunması gerektiğini düşünüyorum.

Bir Beyaz fon birde Siyah fonda tema kesinlikle olmalı.

Son düzenleme:
Paşa'ya %100 katılıyorum. AMP'den hiç hoşlanmıyorum. Birilerine link verirken bile özellikle URL'leri düzenliyorum. Göz zevkleri etkilenmesin diye.

Bence koyu olan daha güzel. Çünkü böyle bir forumda değişim yapılacaksa bu büyük çaplı olmalıdır. Öyle bir iki küçük tasarım farkları bizleri tatmin etmez kanımca.

Tüm temaları koysanız ve bi' tema seçici olsa? İsteyen istediği temayı seçse güzel olurdu. O değilde xenForo 2.0 gelecek diye kullanıcı adı değişimi konusunu kapattınız, kaç aydır ismimi değiştiremiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı