Sosyal XenForo 2.0 Güncellemesi

Hangi Temaları İstiyorsunuz?

• UI.X 2 Dark

Oy: 14 66,7%
  • Shades of Grey

Oy: 2 9,5%
  • Dimension

Oy: 5 23,8%
  • UI.X 2

Oy: 5 23,8%
  • Uniform

Oy: 4 19,0%
  • Omni

• Vertiforo

• Tactical

• Flat Awesome

• Innovate

Oy: 3 14,3%

• Oy verenlerin toplamı
    21
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tüm temaları koysanız ve bi' tema seçici olsa? İsteyen istediği temayı seçse güzel olurdu.

Zaten seçim yapabileceksiniz. Lakin bütün temaları satın almayacağız. Bazıları zaten çok benzer. Biz şimdilik 5 seçenek sunmayı planlıyoruz.

Son düzenleme:
XenForo 2.0.3 çıkışı ile birlikte yakın zamanda Sosyal'i güncelleyeceğiz.

Oylanan temalara baktım ve şu beş tema başı çekiyor. Ali ile içlerinden bazılarını seçip yeni sürümle birlikte sunacağız.

Bu arada XenForo 2.0 temasını varsayılan tema yapıp yapmama konusunda halen daha kesin bir karara varmış değiliz. Siz ne diyorsunuz? Varsayılan tema mı yoksa bu temalardan biri mi varsayılan olmalı?

Bir de şimdi XenForo 2.0 teması varsayılan olunca bazıları rakiplerimizi kopyaladığımızı falan düşünecekler :) Komik olacak.

Son düzenleme:
Anladım. Standart temayı farklı yapmanızdan yana görüşüm. Bu birçok insana forumda bir şeylerin değiştiğini haber verir ve tema seçeneklerine yönlendirir. En iyi kararı ekibiniz verir, kolay gelsin. :)

XenForo 2.0.3 çıkışı ile birlikte yakın zamanda Sosyal'i güncelleyeceğiz.

Oylanan temalara baktım ve şu beş tema başı çekiyor. Ali ile içlerinden bazılarını seçip yeni sürümle birlikte sunacağız.

Bu arada XenForo 2.0 temasını varsayılan tema yapıp yapmama konusunda halen daha kesin bir karara varmış değiliz. Siz ne diyorsunuz? Varsayılan tema mı yoksa bu temalardan biri mi varsayılan olmalı?

Bir de şimdi XenForo 2.0 teması varsayılan olunca bazıları rakiplerimizi kopyaladığımızı falan düşünecekler :) Komik olacak.

Xenforo 2.0 renklerinin değişmiş versiyonun iyi olacağını düşünüyorum. Ama rakiplerinizde bulunduğunu düşünürsek alternatif olarak UI.X 2 temasının daha uygun olacağını düşünüyorum.
Genel kullanım bakımından sade temaların daha iyi olacağını düşünüyorum.
Bu arada listeye almamışsınız. UI.X 2 Dark teması gelecek mi?

UI.X 2 değil de UI.X 2 Dark diye düşünülmemiş miydi Recep Bey?

Siz ne diyorsunuz? Varsayılan tema mı yoksa bu temalardan biri mi varsayılan olmalı?
Bu temalardan biri olmalı bence. İçlerinden de varsayılan en çok yakışacak Dimension olur gibi.

Rakip mi? Pff... Olabilir kesinlikle komik olur :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı