XenForo 2 Hayırlı Olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beğendim.

Ben pek beğenmedim açıkçası. Eski hali daha güzeldi bence.

Şu an Chrome tarayıcı üzerinden gitti sosyal. Hata verip kapanıyor direkt ve bağlanmıyor tekrar. Safari tarayıcı üzerinden giriş yaptım bunu haber verebilmek için. Chrome üzerinden Technopat ana sayfa geliyor ama sosyal sekmesine girdiğimizde hata verip kalıyor. Ekran görüntüleri aşağıdaki gibidir.

Ekran Resmi 2018-03-19 18.43.05.pngEkran Resmi 2018-03-19 18.41.26.png

Şu an Chrome tarayıcı üzerinden gitti sosyal. Hata verip kapanıyor direkt ve bağlanmıyor tekrar. Safari tarayıcı üzerinden giriş yaptım bunu haber verebilmek için. Chrome üzerinden Technopat ana sayfa geliyor ama sosyal sekmesine girdiğimizde hata verip kalıyor. Ekran görüntüleri aşağıdaki gibidir.

Ctrl + F5 yapın. Şu an Chrome üzerinden bağlanıyorum.

Aynı. Tekrarlıyorum tekrar aynı hatayı verip kalıyor tarayıcıda site. Diğer bilgisayarda da denedim sonuç aynı.

Tarayıcı kapatın, bir süre sonra yeniden deneyin. Bende herhangi bir sorun görünmüyor.

Çok ilginç. Hatta bir ara acaba hesabım mı silindi gibi oldum. Yaklaşık iki saattir var bu sorun bende. Kapatıp tekrar denedim de ama değişen olmadı şu an için. Yani giriş yapmadan bile sadece sosyale tıklayınca bile sayfa gidiyor direk.

Bende sadece firefox veriyor o hatayı, chrome hiç sevmiyorum kullanmayı ama elim mahkum düzelene kadar ordan gireceğim.
565.jpg

Güzel olmuş. Sonunda bir değişim.. Dimension da bazı hatalar var gibi. Birden fazla kez mesaj düzeltmeye kalkınca düzenlenmemiş hali geliyor. Bazı kısımlar da İngilizce, düzeleceğini umuyorum.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı