Xeon 3430 oyunlarda 80 derecenin altına düşmüyor

Windows 10 kullanıyorum sistemin 3.5 gb bellek kullanımı var 8.1 kullanıyodum eskiden geçiş sağlasam nasıl olur bi de kafama takıldı eski ekran kartındada bu bellek değerleri vardı sorun çıkartmıyordu bunda neden çıkarıyor
Hocam 3.5GB yüksek gerçekten 8.1 deneyebilirsiniz desteği kesildi anca Windows 10 LTSC de deneyebilirsiniz. Eski ekran kartı zamanınında neden sorun çıkartmıyordu bilemiyorum ancak ufak bir umut görünce RAM üstünde bakalım diye düşündüm bence o islemciye soğutucu gerekiyor yinede.

Hocam 3.5GB yüksek gerçekten 8.1 deneyebilirsiniz desteği kesildi anca Windows 10 LTSC de deneyebilirsiniz. Eski ekran kartı zamanınında neden sorun çıkartmıyordu bilemiyorum ancak ufak bir umut görünce RAM üstünde bakalım diye düşündüm bence o islemciye soğutucu gerekiyor yinede.
Şuan windows 10 ltsc kullanıyorum sonuçları atıyorum

Fortnite test oyunda gine drop yiyorum ekran kartı kullanımı düşüyor ama bellek cidden çok kullanıyor 7800 sistemde 8 var zaten

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-25_194243379.png
    resim_2023-06-25_194243379.png
    198,9 KB · Görüntüleme: 5
Şuan windows 10 ltsc kullanıyorum sonuçları atıyorum

Fortnite test oyunda gine drop yiyorum ekran kartı kullanımı düşüyor ama bellek cidden çok kullanıyor 7800 sistemde 8 var zaten
Evet hocam internette zaten aratsanız RAM'lerin oyuna etkisi diye ne demek istediğimi anlarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı