Xeon 3430 oyunlarda 80 derecenin altına düşmüyor

Lol işlemci odaklı oyun hocam biraz daha eski oyunlardan deneme şansınız varsa öyle deneyin.
deniyip paylaşıcam

Lol işlemci odaklı oyun hocam biraz daha eski oyunlardan deneme şansınız varsa öyle deneyin.
bu arada tek kanal kullanıyorum 1 slotum bozuk

Far Cry 1 de denedim sonuçları iyi gibi bi fps drop vs yaşamadım 1080 fp High ayarlar bide oyunda sanki çok hafif ekran dalgalanması var gibi vga ile bağlıyorum o normal olabilir

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-25_191802748.png
    resim_2023-06-25_191802748.png
    69,7 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
deniyip paylaşıcam

bu arada tek kanal kullanıyorum 1 slotum bozuk

Far Cry 1 de denedim sonuçları iyi gibi bi fps drop vs yaşamadım 1080 fp High ayarlar bide oyunda sanki çok hafif ekran dalgalanması var gibi vga ile bağlıyorum o normal olabilir.
Hocam dediğim gibi sizin problem RAM'den kaynaklıda olabilir hatta arka planda olan gereksiz seyleri kapatın Farcry 1'de bile 6GB yemesi gereksiz fazla. Ekran dalgalanması Vsync kapalı olmasindan kaynakli olabilir 425 FPS.

Hocam dediğim gibi sizin problem RAM'den kaynaklıda olabilir hatta arka planda olan gereksiz seyleri kapatın Farcry 1'de bile 6GB yemesi gereksiz fazla. Ekran dalgalanması Vsync kapalı olmasindan kaynakli olabilir 425 FPS.
arkada discordu kapattıgımda biraz daha düzeliyor hocam sorun ramden kaynaklı olsa nası çözücem bi slotum bozuk oldugu için tek 8 takabiliyorum 1600 mhz

arkada discordu kapattıgımda biraz daha düzeliyor hocam sorun ramden kaynaklı olsa nası çözücem bi slotum bozuk oldugu için tek 8 takabiliyorum 1600 mhz
Hocam DC yi kapatıp diğer oyunlarda da dener misiniz? 16GB lik tek kanallar var ama ne kadar piyasası bilmiyorum tam emin olalım önce arka plandaki gereksiz şeyleri kapatıp diğer oyunları deneyelim.

Hocam DC yi kapatıp diğer oyunlarda da dener misiniz? 16GB lik tek kanallar var ama ne kadar piyasası bilmiyorum tam emin olalım önce arka plandaki gereksiz şeyleri kapatıp diğer oyunları deneyelim.
Windows 10 kullanıyorum sistemin 3.5 gb bellek kullanımı var 8.1 kullanıyodum eskiden geçiş sağlasam nasıl olur bi de kafama takıldı eski ekran kartındada bu bellek değerleri vardı sorun çıkartmıyordu bunda neden çıkarıyor

Geri
Yukarı