Xeon E5430 ısınma sorunu

AliAcarWP

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci / Blogger
Merhaba. Geçtiğimiz günlerde Xeon E5430 server işlemcisi aldım. Daha sağlıklı olması açısından F disk format attım. Sıcaklık değerlerini görmek için 2-3 farklı program indirdim ve bilgisayar hiçbir işlem yapmazken 58-60 derece civarlarında oluyor. İşlemciyi aldığım firmayla iletişime geçtiğimde bu değerlerin normal olduğunu söylediler. Bana kalırsa hiç bir işlem yapmazken fazla :) Termal macunlar yeni. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Geçtiğimiz günlerde Xeon E5430 server işlemcisi aldım. Daha sağlıklı olması açısından F disk format attım. Sıcaklık değerlerini görmek için 2-3 farklı program indirdim ve bilgisayar hiçbir işlem yapmazken 58-60 derece civarlarında oluyor. İşlemciyi aldığım firmayla iletişime geçtiğimde bu değerlerin normal olduğunu söylediler. Bana kalırsa hiç bir işlem yapmazken fazla :) Termal macunlar yeni. Ne yapmam lazım?
İşlemciden memnun musun?Hangi ekran kartıyla kullanıyorsun?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı