Xeon E5450 İçin Ekran Kartı Önerisi

Barbara Palvin

Hectopat
İşlemcim Xeon E5450, overclock yapamam herhalde. (Anakarttan dolayı.) Ekran kartı almak istiyorum. Ne almalıyım?
Cs-Go Pubg Lite ve Valorant oynuyorum

Son düzenleme:
Sıfır bulamaz mıyım?Ve overclock yapmak istersem kaç TL masrafa girerim
Sıfır olarak RX 560 muadili desek en aşağı 800₺ civarı, çok pahalı. E5450 overclock için anakart ve CPU soğutucusu uygun olmalı, bunlar yeterliyse sıkıntı olmaz. Anakart modeli nedir, CPU soğutucu durumu nasıl?

Sıfır olarak RX 560 muadili desek en aşağı 800₺ civarı, çok pahalı. E5450 overclock için anakart ve CPU soğutucusu uygun olmalı, bunlar yeterliyse sıkıntı olmaz. Anakart modeli nedir, CPU soğutucu durumu nasıl?

CPU soğutu durumu iyi fakat anakarttan dolayı olamaz herhalde o yüzden anakart alıp 1050 Ti mı alsam?(Anakart Gigabyte GA-G31M-ES2l )

CPU soğutu durumu iyi fakat anakarttan dolayı olamaz herhalde o yüzden anakart alıp 1050 Ti mı alsam?(Anakart Gigabyte GA-G31M-ES2l )
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anakartın uygun bu iş için. Arkadaşın dediği gibi 750Ti seviyesinde bir kart alabilirsin, fazlasının darboğaz yapma ihtimali yüksek

Son düzenleme:
4 GB RAM takarsan, o ekran kartını kullanamazsın.

Mesela bende GTA 5 oynuyorum. Benim anakartım 8 GB RAM destekliyor. RX 460 kullanıyorum ve 5.5 GB RAM kullanıyor. Yüksek ayarlar. 35-40 FPS.

Yeni oyunlar kesinlikle 4'ü geçecek. O yüzden o anakarta o işlemci boşa masraf. Ya anakartı değiştireceksin, yada hazır başlamışken en azından Ivy Bridge anakart + işlemci + RAM dizmeye çalış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anakartın uygun bu iş için. Arkadaşın dediği gibi 750Ti seviyesinde bir kart alabilirsin, fazlasının darboğaz yapma ihtimali yüksek
750 Ti link var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı