Xeon E5450 ve 750 Ti sistem toplama

exsoso10

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben GTX 750ti Aldım şuan 2 GB Ram ve e6500 İşlemci ile LOL'de ULTRA ve 720p Ayarlarda 75-85 FPS arası alıyorum Ram yetmiyor ama takılmalar yaşıyorum, 2x4 Gb Klissre ram ve Xeon e5450 siparişimi bekliyorum bakalım performansta ne kadar artış olcak, İşlemcim ve Ram tam besleyemiyor GPU'yu ve oyunları.

İşlemci olarak bunu düşünebilirsin US $18.5 |Tahmini Teslimat Zamanı
Ram olarak, senin attığın linkte yorumum var. Tavsiye ederim 1866MHz'de sıkıntısız çalışıyor. Gördüğüm en iyi satıcılardan biri o

İşlemci olarak bunu düşünebilirsin US $18.5 |Tahmini Teslimat Zamanı
Ram olarak, senin attığın linkte yorumum var. Tavsiye ederim 1866MHz'de sıkıntısız çalışıyor. Gördüğüm en iyi satıcılardan biri o
İşlemcim anakartımla uyuşmuyor ki.
Ben GTX 750ti Aldım şuan 2 GB Ram ve e6500 İşlemci ile LOL'de ULTRA ve 720p Ayarlarda 75-85 FPS arası alıyorum Ram yetmiyor ama takılmalar yaşıyorum, 2x4 Gb Klissre ram ve Xeon e5450 siparişimi bekliyorum bakalım performansta ne kadar artış olcak, İşlemcim ve Ram tam besleyemiyor GPU'yu ve oyunları.
Beni de bilgilendirir misin değişimden?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı