Xeon E5450 ve GTX 750Ti uyumu

Heberiu

Kilopat
Makaleler
3
720P çözünürlükte, Xeon E5450, GTX 750Ti ekran kartını besleyebilir mi?

Ve, 350Watt PSU yeterli olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Besleyebilir. PSU'nuzun kaliteli olduğunu pek sanmıyorum yine de 750 TI'ın güç gereksinimi oldukça az olduğundan muhtemelen yetecektir.

Benim size tavsiyem en azından High Power 400W 80+ Bronze veya Aerocool VX Plus 400W PSU almanızdır.

Besleyebilir. PSU'nuzun kaliteli olduğunu pek sanmıyorum yine de 750 TI'ın güç gereksinimi oldukça az olduğundan muhtemelen yetecektir.

Benim size tavsiyem en azından High Power 400W 80+ Bronze veya Aerocool VX Plus 400W PSU almanızdır.
Peki, 19 Inch, 1366*768 çözünürlükteki bir monitör, bana ortalama ya da bir tık üstü oyun hazzı yaşatır mı sizce?

Kişiden kişiye değişir. Bence gayet de güzel oyun oynanabilir o çözünürlükte.

Ne demek :yerlerde:

Neticede ben de 12 yıl boyunca 720p laptop ekranı kullanmış biriyim. 19 inç'den de baya küçüktü ekranı :D

Bilirsin, bizler her zaman en iyiyi arzulayan eldeki imkanları beğenmeyen, her şeyi revize etmeye çalışan ama her zaman bunu başaramayan varlıklarız, altı düşünmeyiz hep daha iyiyi isteriz. Yine de sormak istedim, bilgin benden fazla. Bir gün sistem toplayacak olursam muhakkak seninle istişare yapmak isterim. 🙂
Ne demek :yerlerde:

Neticede ben de 12 yıl boyunca 720p laptop ekranı kullanmış biriyim. 19 inç'den de baya küçüktü ekranı :D

Uyum konusunda rahat ol, Sistem rahat ettiği oyunlarda D.S.R. ile HD çözünürlükte çalıştırabilir ve o monitöre ölçekleyebilirsin Nvidia sağlolsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı