Xeon E5450 vs i3 370M

Mura_t

Kilopat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Ö.G.G
Laptopumda i3 370M işlemci var oyun oynarken %30 - %40 kullanımı aşmıyor masaüstüm de E5200 işlemci kullanımı %80 - %90 arası gidiyor. E5450 işlemci siparişi verdim modlu olandan takıp çalıştırdığımda işlemci kullanımı sizce nasıl olur? Oynadığım oyun Knight Online.(oyun bozuk biliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
UserBenchmark: Intel Core i3 M 370 vs Xeon E5450

Burada görüldüğü gibi tek çekirdek performansı ortalama %20 daha fazla. Oynadığın oyundan dolayı seni tek çekirdek performansı ilgilendiriyor.
Aynen öyle tek çekirdek benim için herşey çok güzel açıkladın bana konuyu teşekkürler cuk oturdu yani..
o zaman hayırlı olsun. ileride ekran kartını güçlendirirsen tadından yenmez.
Eyvallah sağolasın. Sadece Knight Online oynayan biriyim bu kart artıyo bile bana.. :)

Son düzenleme:
Aynen öyle tek çekirdek benim için herşey çok güzel açıkladın bana konuyu teşekkürler cuk oturdu yani..

Eyvallah sağolasın. Sadece Knight Online oynayan biriyim bu kart artıyo bile bana.. :)

6ay önceki konuyu hortlatmış gibi olucak ama yöneticiler beni anlayışla karşılayacaklardır sonucu merak ettiğim için.

sistemini topladın e5450 - g41 ve ekran kartın ile knightta nasıl bir performans alıyorsun fps pazar alanı ve pk da kaç acaba

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı