Xeon işlemciler ile yayın yapılabilir mi?

Hayır ama ben de düşünüyorum. Huananzi anakartlara güvenim yoktu sonra Çin'in iyi bir markası olduğunu öğrendim. Vergiden korkuyordum onu da çözünce tek sıkıntısı elime 1 aydan fazla bir sürede ulaşması.
Hocam yardımınız için teşekkür ederim. Huananzi marka bir anakart aldığımız zaman nasıl bios update yapabiliriz ? Resmi bir sitesi var mı ? Birde hocam İ7 4820K işlemci buldum temiz ikinci el kutulu faturalı 400 TL'ye nasıl bir işlemcidir ? Ryzen 5 2600 performansı verir mi ? Eğer iyi derseniz X79 Huananzi bir anakart ile Çin'den sipariş vereyim :)

X5650 ve 5660 çok güçlü ve performanslı işlemciler, diğer donanımlarda güçlü ise yayın yaparken sıkıntı olmaz. AAA oyunlarda yayın yapacaksanız 16GB RAM şart.
X5650 ve 5660 çok güçlü ve performanslı işlemciler, diğer donanımlarda güçlü ise yayın yaparken sıkıntı olmaz. AAA oyunlarda yayın yapacaksanız 16GB RAM şart.
Hocam X5670 nasıldır ? Daha mı iyi olur ? Onu 223 TL'ye buldum. Onu alırsam nasıl bir performans elde ederim ? Birde hangi anakartı almam gerek ? RAM'ları ikinci el sitelerden alıcam. Evet dediğiniz gibi 16 şart. X5670 R5 1600,R5 2600 performansı verir mi ? Yardımc
ınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
Gigabyte GA-X58A-UD3R anakart gayet iyi bu işlemciye gerekli performansıda alırsın aliexpressden sipariş edersen şöyle bir yol izleyebilirsin alan kişilerin yorumları ve satıcı puanları gerçekten etki ediyor denedim tavsiye ederim.

Gigabyte GA-X58A-UD3R anakart gayet iyi bu işlemciye gerekli performansıda alırsın aliexpressden sipariş edersen şöyle bir yol izleyebilirsin alan kişilerin yorumları ve satıcı puanları gerçekten etki ediyor denedim tavsiye ederim.
Hocam sizce i7 4820k+ Huananzi X79 anakart mı yoksa x5670+Gigabyte X58 mi ?

4. nesil şirketimde kullanıyorum photoshop corel vb programlarda bi sorun yaşamadım ama oyun deneyimine gelecek olursak pek bi yorum yapamam ama i serileri 3. nesilden sonra küçük küçük oynamalar ile yeni nesillere ekleme yaptılar her iki sisteminde seni tatmin edeceğinden pek bi şüphem yok açıkçası biraz daha araştırmanda fayda olur tabi.

E5 2695 V3 bakabilirsin, vergi dahil 1400TL civarı fiyatı var. X99 anakart ve DDR4 RAM ile kullanılıyor, sıfır MSI X99 EgePark Mediamarkt'ta 500TL'ye düşmüş. 14 çekirdekli bir işlemci, iyi verim alırsın. Bütçen yetmezse ülkemizden i7 5820K da alabilirsin. Ya da 600TL ikinci el R5 1600 ile sistem toplayabilirsin.

E5 2695 V3 bakabilirsin, vergi dahil 1400TL civarı fiyatı var. X99 anakart ve DDR4 RAM ile kullanılıyor, sıfır MSI X99 EgePark Mediamarkt'ta 500TL'ye düşmüş. 14 çekirdekli bir işlemci, iyi verim alırsın. Bütçen yetmezse ülkemizden i7 5820K da alabilirsin. Ya da 600TL ikinci el R5 1600 ile sistem toplayabilirsin.
Hocam 4820K nasıl olur ? Hocam baktım ikinci el R5'lere sıfır fiyatı istiyorlar neredeyse. RX 570 4 GB ve 4820K ikilisi ile GTA 5,Cs Go,Pubg lite yayınları nasıl olur ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı