Xeon işlemciler ile yayın yapılabilir mi?

Hocam 1500X ile yayın yapılabilir mi ? Yeterli olur mu ? İkinci elde çok 1500X buluyorum.
Bendeki 2650'den bulursan daha iyi olur çoklu çekirdekte daha güçlü. 1500X ile de yayın yapabilirsin. 2650 V2 de bakabilirsin ama 26xx serilerinin tek çekirdek performansı Ryzen'e göre düşük.

Son düzenleme:
Bendeki 2650'den bulursan daha iyi olur çoklu çekirdekte daha güçlü. 1500X ile de yayın yapabilirsin. 2650 V2 de bakabilirsin ama 26xx serilerinin tek çekirdek performansı Ryzen'e göre düşük.
Hocam bu anakart nasıl Asboard X79 2011 Anakart i7 4820k yı alıp bu anakartla iyi bir performans elde edermiyim ?

Eski nesil için para dökmeyin bence. Yine siz bilirsiniz ama riske girip ikinci el çok fazla eski parça almaktansa nispeten daha yeni bir işlemciye para vermeniz daha uygun olur i7 6700 yada i7 7700 bakabilirsiniz uygun fiyata getirebilirseniz. Eğer bulamazsanız da i5 7600 7500 yada 6600 6600K modellerine bakabilirsiniz. He bu işlemcilere bu paralar verilir mi? Ben artık İntel için 1 kuruş vermem AMD kraldır.

Yazım yanlışlarından* dolayı alıntılamaktan korkuyorum. Sen* anla*, sana* özel yani.
Dünyadaki overclock rekoru bu işlemcide
Ben yukarıda Overlock hakkında 1 cümle, 1 kelime, her hangi bir şeyden bahsettiğimi görüyor musun*? Göremezsin*. Çünkü YOK.
Hocam çekirdek sayısı sizi yanıltmasın.
Göremediğin* gibi. Ben burda çekirdekleri ve aradaki Overlock yapılmadan* (dikkatini* çekeyim) tekrar söyleyeyim hatta :) Overlock yapılmadan performans farkını gösteriyorum. Oldu mu dostum*? Anlatabildim mi? Okuyabildin* inşallah?

önerebileceğiniz güçlü bir Xeon işlemci
Hocam bütçe belirtin lütfen. Bu da güçlü bir Xeon :)

Uzak dur onlardan yan sanayi oldukları için sorun çıkabiliyor. Sen en iyisi Mediamarkt'tan dediğim MSI X99A Raider'i getirttir. Saat 19.30 itibariyle hala stok vardı bir adet.
Hocam müsait olduğum zaman en yakın mediamarkt'e gidip söyliyip getiricem. İnşallah getirirler :)Hemde DDR4 istiyor X99 anakart mis gibi RAM masrafım'da olmayacak :) O zaman neden Ryzen almıyorsun diyeceksiniz ama RAM 2133 MHz :(
Yazım yanlışlarından* dolayı alıntılamaktan korkuyorum. Sen* anla*, sana* özel yani.

Ben yukarıda Overlock hakkında 1 cümle, 1 kelime, her hangi bir şeyden bahsettiğimi görüyor musun*? Göremezsin*. Çünkü YOK.

Göremediğin* gibi. Ben burda çekirdekleri ve aradaki Overlock yapılmadan* (dikkatini* çekeyim) tekrar söyleyeyim hatta :) Overlock yapılmadan performans farkını gösteriyorum. Oldu mu dostum*? Anlatabildim mi? Okuyabildin* inşallah?

Hocam bütçe belirtin lütfen. Bu da güçlü bir Xeon :)
Hocam ben eski nesil F/P olan Ryzen 5 1600,2600 performansı verecek bir işlemci arıyorum. Bütçe anakart+işlemci+ Ram için 1200-1300 TL. O kadar bütçeye sahip olsaydım şuan bu konu yerine bana 10000 TL'ye bilgisayar öneriyor olurdunuz :)
Eski nesil için para dökmeyin bence. Yine siz bilirsiniz ama riske girip ikinci el çok fazla eski parça almaktansa nispeten daha yeni bir işlemciye para vermeniz daha uygun olur i7 6700 yada i7 7700 bakabilirsiniz uygun fiyata getirebilirseniz. Eğer bulamazsanız da i5 7600 7500 yada 6600 6600K modellerine bakabilirsiniz. He bu işlemcilere bu paralar verilir mi? Ben artık İntel için 1 kuruş vermem AMD kraldır.
Hocam dediğinizde haklısınız ancak benimde gönlüm ryzen almak'dan yanında aslında ama 2.elde sıfır fiyatlarına satmaya çalışıyorlar maalesef. O yüzden eski ama güçlü işlemcileri kovalıyorum.
@TakemasterTR Hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır :) X99 anakartı bu fiyata almamı sağladınız :) Gerçekten çok teşekkür ederim. İsterseniz sizinle tanışıp birde konuşarak teşekkür etmek istiyorum :) Dc'nizi yazarmısınız :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı