Xeon X3430 sistem toplama

Hocam eğer 470 almak istiyorsanız baştan uyarayım 4xx ve 5xx serisi sorunlu seriler ve 470 çok popüler bir madencilik kartı 470 alacaksanız içinin açılmadığınından mining Edition olmadığından ve serin çalıştığından emin olun.

560 daha sorunsuz ama 1050 Ti gücünde 560 da bakabilirsiniz
4gb olanini alacagim hocam. Bununla da mining yapmamistir herhalde satici. Yine de eger alirsam furmark testi vs ister alinca kendim de teste sokarim. AMD'nin sorunlari beni de korkutuyor ama cok guclu bir kart ozellikle 1050ye kiyasla. Peki genel olarak ne diyorsunuz sistem icin? O fiyata daha iyi bise olabilir mi? Benim en korktugum sey anakart. Su an isimi gorur ama yukseltmeye acik degil.

Eger bakmak isterseniz RX 470in linki.

4 GB olanini alacagim hocam. Bununla da mining yapmamistir herhalde satici. Yine de eger alirsam FurMark testi vs ister alinca kendim de teste sokarim. AMD'nin sorunlari beni de korkutuyor ama cok guclu bir kart ozellikle 1050ye kiyasla. Peki genel olarak ne diyorsunuz sistem icin? O fiyata daha iyi bise olabilir mi? Benim en korktuğum şey anakart. Su an isimi gorur ama yukseltmeye acik degil.

Eger bakmak isterseniz RX 470'in linki.

Sapphire Nitro iyi seri kötü gözükmüyor ama sıcaklığına ve içinin açılıp açılmadığına bakın içini açtılarsa ve sıcak çalışıyorsa almayın.

4 GB olanini alacagim hocam. Bununla da mining yapmamistir herhalde satici. Yine de eger alirsam FurMark testi vs ister alinca kendim de teste sokarim. AMD'nin sorunlari beni de korkutuyor ama cok guclu bir kart ozellikle 1050ye kiyasla. Peki genel olarak ne diyorsunuz sistem icin? O fiyata daha iyi bise olabilir mi? Benim en korktuğum şey anakart. Su an isimi gorur ama yukseltmeye acik degil.

Eger bakmak isterseniz RX 470'in linki.

Üzerinde garanti etiketi mutlaka olsun alacağın ekran kartlarında. Termal macun için açıldı diyorlar ama bazen çip değişimli çıkıyor kartlar.

Geri
Yukarı