Xeon X3430 ve GTX 1050 Sistem Toplama

Hocam 3 yıl idare etsin yeterli. DDR3 1800mhz 2x4 ram buldum 180tl ye. Sadece anakart eksik. PSU yu tanıdıklardan hallederim diye düşünüyorum. İstersen RAM'lerin linkini atabilirim. @MWarfare @Joseph Stalin arkadaşlar böyle sistemlerde bilgi sahibi olduğunuzu duydum yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Hocam 3 yıl idare etsin yeterli. DDR3 1800mhz 2x4 ram buldum 180tl ye. Sadece anakart eksik. PSU yu tanıdıklardan hallederim diye düşünüyorum. İstersen RAM'lerin linkini atabilirim. @MWarfare @Joseph Stalin arkadaşlar böyle sistemlerde bilgi sahibi olduğunuzu duydum yardımınızı bekliyorum.
Bütçe belirtirsen yardımcı olabilirim.

Kingston 8 gb ram ddr3 - RAM Bellek ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 558943199 RAM olarak bunu bulabildim.
Bütçe anakart için max 200 TL civarı olursa iyi olur.
Hocam peki bu sistem ile overclocksuz darboğaza uğrar mıyım?
Canım kardeşim toplam bütçe belirtirsen daha farklı neler çıkarabileceğimize bakacağım. Uyumlu anakart bulmak zor, bulduklarımız da pahalı maalesef.

GİGABYTE GA-P55-US3L 1156 ANAKART (4 RAM SLOTLU)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı