Xeon X5460 Sistem Toplama

Ewh09

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Kardeşim icin Xeon X5460 işlemciye sahip bir sistem toplamak istiyorum. Ama ne yazık ki hangi anakartı, hangi RAM'i almalıyım bilmiyorum. Önerilerinize açığım. SSD ve harddiske sahibim. Kasam var fakat soğutucu fanım yok, onu da önermenizi rica ediyorum. Ayrıca belirteyim ekran kartını ben halledeceğim, onu önermenize gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim icin Xeon X5460 işlemciye sahip bir sistem toplamak istiyorum. Ama ne yazık ki hangi anakartı, hangi RAM'i almalıyım bilmiyorum. Önerilerinize açığım. SSD ve harddiske sahibim. Kasam var fakat soğutucu fanım yok, onu da önermenizi rica ediyorum. Ayrıca belirteyim ekran kartını ben halledeceğim, onu önermenize gerek yok.

LGA 775 ucuz bulduğun bir anakart al elindeki RAM'e göre DDR2 ya da DDR3 RAM destekli alabilirsin DDR3 RAM'in varsa sağlamından bir ASUS P5Q3 Deluxe bul DDR2 varsa P45 çipsetli bir anakart al geç PSU belirtirseniz daha iyi olur Xeon X5460 120W TDP'ye sahip bir işlemcidir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı