Xeon X5460 Sisteme Ekran Kartı Önerisi

Baktığınız programda yazan değerleri ikiyle çarpacaksınız gerçek RAM değerinizi o verir. Yani bu durumda RAM'leriniz zaten 1333 Mhz'de çalışmakta.

667 MHZ ile çalıştığına eminim. Ek'e bakın lütfen.

Dosya Ekleri

• mhz.jpg
    mhz.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 80
O işlemci ile en üst seviye ekran kartı 1050ti dir dar boğaz yapabilir bazı oyunlarda ancak işinizi çok iyi bir şekilde görücektir.Eğer F/P istiyorsanızda aliexpresden 2.el 750ti lere bakabilirsiniz yaklaşık 200TL

RAM'leriniz malesef DDR2 bu durumda evet 667 MHz ile çalışıyor. Sisteminiz ve RAM'leriniz sağlamsa OC yapabilirsiniz. Fakat 1333 MHz fazla zorlamış olursunuz.

600 Watt 80 Plus PSU
X5460 İşlemci
8 GB DDR2 Kingston 800 MHZ RAM
ATİ HD 3600 Ekran Kartı.

Güncel sistemim şuan için bu. 1333 MHZ olmasa da olur sistem kaldırır mı OC'u? Memory Voltage kaç girmeliyim acaba bellekleri yakar mıyım? Yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

Anakartınıza bağlı OC kaldırıp kaldıramayacağı. Fakat 1333'e zorlarsanız yakma ihtimaliniz var. Biraz fazla bir değer çünkü. Daha önce yapan arkadaşlar varsa daha kesin bilgi vereceklerdir.

YouTube'dan bakıyorum pek bir şey anlamıyorum 1000MHZ'ye çıkarsam yeterli benim içim yardım edebilicek bir dost umarım uğrar buraya :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı