XFX 6800 XT coil whine normal mi?

karaduman00xx

Femtopat
Daha fazla  
XFX 6800 XT merc ekran kartı aldım 20 gün önce. Kartta coil whine problemi olduğu için değişim istedim ve değiştirildi. Ama gelen kartta diğerinin aynısı hiçbir fark yok. Ses az seviyede olsa anlayacağım ama ses çok fazla videodan ne kadar anlarsınız bilmiyorum ama çok rahatsız ediyor. Sizce ses seviyesi normal mi? Ve aynı ses hoparlöre de geliyor ne alakaysa artık.
60 FPS sabitleyince ses azalıyor bayağı şu an geçici monitör var 60Hz ama 144 Hz monitör düşünüyorum FPS'i 144 yapınca yine aynı şekilde ses gelmeye başlıyor kaldı ki o kadar para verip kısıtlama yapmak için veya bu sesi duymak için almadık kartı.
Satıcı firma ile görüştüm 14 günlük cayma hakkımı kullanabilir miyim diye sonuçta yeni ürün geldi onlarda ilk ürün faturanız geçerlidir dediler cayma süresi geçiyor yani. Kartta ses harici problem yoksa iade olmaz gibisinden konuştular gönderin bakalım diyorlar. Ne yapacağımı bilemedim can sıktı artık bu durum.
Unutmadan bir de yüksek fps aldığım zaman oyunlar akıcılığını kaybediyor sanki düşük fps te oynuyormuşum gibi oluyor bu konuyu da anlayamadım ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CW güncel kartların problemi. Değiştirin desem yine cw olma ihtimali olur, olmuşta. Yapacak bir şey yok. Kullaklıkla duyulmuyorsa hiç sıkıntı etmeyin.

CW güncel kartların problemi. Değiştirin desem yine cw olma ihtimali olur, olmuşta. Yapacak bir şey yok. Kullaklıkla duyulmuyorsa hiç sıkıntı etmeyin.
Az gelse dert etmeyeceğim. Fifa oynuyorum hoparlör ile kasadan geldiği yetmiyor gibi hoparlöre de yansıyor aynı ses. Oyunu kapattıktan sonra kafam rahatlıyor resmen.

Geri
Yukarı