XFX AMD Radeon RX 6600 XT 9299 TL!

Güven tek seferlik bir şeydir :).
O insanlar arasında olan bir şeydir. Canı olmayan ekran kartlarına kronik sorunların var diye erkek arkadaşına küser gibi markaya küsmezsin. Diğer insanlar düzeldiğini onaylıyorsa alır kullanırsın. AMD sana eski kartlarımız sorunluydu gel şu al baklavayı da RX 6000'e geç mi diyecek?

O insanlar arasında olan bir şeydir. Canı olmayan ekran kartlarına kronik sorunların var diye erkek arkadaşına küser gibi markaya küsmezsin. Diğer insanlar düzeldiğini onaylıyorsa alır kullanırsın. AMD sana eski kartlarımız sorunluydu gel şu al baklavayı da RX 6000'e geç mi diyecek?

Öyle bir şey değil ki RX 570 aldım WattMan RX 5500XT aldım WattMan RX 590 aldım siyah ekran WattMan hepsi iade edildi bela ile zar zor o yüzden AMD ekran kartı alırken 1 değil 100 kere düşünüyorum.

Öyle bir şey değil ki RX 570 aldım WattMan RX 5500XT aldım WattMan RX 590 aldım siyah ekran WattMan hepsi iade edildi bela ile zar zor o yüzden AMD ekran kartı alırken 1 değil 100 kere düşünüyorum.
Tamam 6000'de çoğu sorunu geçti işte uzatmanın anlamı yok. Ona bakılırsa Nvidia 900 serisinde coilwhine sorunu var. Ben küstüm mü kartıma? Ya da 3050 iğrenç özellikte çıktı diye hater da olmadım.

Tamam 6000'de çoğu sorunu geçti işte uzatmanın anlamı yok. Ona bakılırsa NVIDIA 900 serisinde coilwhine sorunu var. Ben küstüm mü kartıma? Ya da 3050 iğrenç özellikte çıktı diye hater da olmadım.

Oyun için 3-4 saat ayırıyorum onu da aptal ekran kartı sürücüleri ile uğraşmak istemiyorum coilwhine zararı yok 3 yıl coilwhine ile GTX 970 kullandım hala duruyor kenarda bir kere sürücü hatası almadım açamadığım oyun olmadı RX 570 ile Far Cry 5 giriyorum donuyor siyah ekran Google'da geziyorum ekran gidiyor.

500 serisini bilmiyorum da 5500 XT ile wattman aldıysan ya kart bozuktu ya da farklı bir donanımın kafayı kırıyordu. O kartı 1 seneden fazla kullandım içini dışını bilirim.

500 serisini bilmiyorum da 5500 XT ile WattMan aldıysan ya kart bozuktu ya da farklı bir donanımın kafayı kırıyordu. O kartı 1 seneden fazla kullandım içini dışını bilirim.

8 GB Gigabyte Gaming modeli kullandım başka sisteme takıyordum onda da sıkıntı çıkartıyordu sıfır aldığım için kart bozuk olması imkansız.

Zaten 3060 geçtim 3 yıl bu götürse RTX 5070 falan geçeriz herhalde ülke kalırsa.

Ben 5500 XT 8 GB ile şöyle 2024'e kadar giderdim fazla şeylerde gözüm yoktu. Miningciler sağolsun 700 TL farka 6600 XT sahibi ettiler beni. Ben en az 6000 serisi NVIDIA'lar çıkmadan yerimden kıpırdamam. Tabii ekonomi böyle giderse o zaman da 1050 Ti'ları görürüz sağda solda.

Yeni konular

Geri
Yukarı