XFX QICK 6600XT 7300 TL!

@kino Performans artışını şimdi olmasa da ileride hissederim mutlaka. Ben biraz geride kaldım son zamanlarda oyun konusunda. RX 570 bile bana fazlasıyla yetiyor oynadığım oyunlarda. Yine de yeni yenidir, eski ise eski. Kafamız rahat olur hiç yoktan. Gerçi 6600XT Nitro+ almayı isterdim ama neyse. Oldu bitti artık. :)

Hayırlı olsun, üzecek bir model değil. 1-2 fan ayarı ile akar gider bu kart.

Teşekkür ederim. Sıcaklıklar çok mu yüksek bu modelde? Çok abartı değerlerde çalışmıyorsa hiç kurcalamam muhtemelen.

@kino Performans artışını şimdi olmasa da ileride hissederim mutlaka. Ben biraz geride kaldım son zamanlarda. RX 570 bile bana fazlasıyla yetiyor oynadığım oyunlarda. Yine de yeni yenidir, eski ise eski. Kafamız rahat olur hiç yoktan. Gerçi 6600XT Nitro+ almayı isterdim ama neyse. Oldu bitti artık. :)

Teşekkür ederim. Sıcaklıklar çok mu yüksek bu modelde? Çok abartı değerlerde çalışmıyorsa hiç kurcalamam muhtemelen.
Oto fan ayarlarında bu şekilde.
Eki Görüntüle 1405249

Oto fan ayarlarında bu şekilde.
Eki Görüntüle 1405249
Fanlar yükte dönmeye üşeniyor anlaşılan. Devir farkı muazzam. :D Ufak ayar gerekebilirmiş gerçekten.

@Mithat Berhan dB seviyesine bakınca gerçekten sessiz bir kartmış. Yukarıdaki çizelge gibi yüksek sıcaklık sergiliyorsa, manuel fan devri ayarlayabilirim belki. Biraz serin çalışması iyi olabilir uzun ömür bakımından. Hepinize tek tek teşekkür ederim. Alıntılamadıklarım da dahil. Aldıktan sonra soru sordum, sizleri yordum biraz. Şu an için pişmanlığım yok. Umarım hasarsız ve sorunsuz bir ürün gelir de rahat rahat kullanırım. :)

Üstadım selamlar, ürünü aldınız mı? Memnun musunuz acaba?
GPU.png

Merhabalar. Evet, aldım ürünü o gün. Memnunum ekran kartından.

Yeni konular

Geri
Yukarı