XFX RX 5500 XT 8 GB ile mining yapılırsa ne kadar kazanılır?

dijitalbaron

Decapat
Hocalarım merhaba.

Dün dizüstü bilgisayarım için sormuştum, bugün de kasa için soruyorum.
Başlıkta belirttiğim ekran kartı ile ne kadar kazanırım? Potansiyel elektrik fiyatlarını ve kazım zorluğunu da lütfen hesaba katarak cevaplayınız.

*ETH kazmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elektrik giderleri çıkarıldığında 80-90 cent kazandırır , günlük.
Sizce ideal W ayarı kaç olmalı hocam? Forumda %50 çalıştırıyorum diye yorumlar gördüm. Kart 130w.
Yaklaşık 26.8 Mh/s 63-70W civarında kazım gücünüz olur. Şu an günlük 10-13 TL arası kazandırıyor, elektrik faturasını çıkartabiliyor.
Kart 130w. Tüm w ile kazım yapılamaz mı hocam?

Sizce ideal W ayarı kaç olmalı hocam? Forumda %50 çalıştırıyorum diye yorumlar gördüm. Kart 130W.

Kart 130W. Tüm W ile kazım yapılamaz mı hocam?

130 watt ile yaparsan hem ısı daha fazla olur ve elde kalan kazanç azalır. Ben mininge bu kart ile başlamıştım, 67 watt sabit 27 Mh/s alıyordum.(55 derece idi kart)

130 watt ile yaparsan hem ısı daha fazla olur ve elde kalan kazanç azalır. Ben mininge bu kart ile başlamıştım, 67 watt sabit 27 Mh/s alıyordum.(55 derece idi kart)
Çok teşekkür ederim sayın hocam. Günde 1 dolar dersek ayda 30 dolar, güncel kur ile 400 civarı getirir ki bunlar -elektrik gideri çıktıktan sonra elime kalacak- iyimser rakamlar öyle değil mi?

Ayrıca laptop cihazım da GTX 1650 bulunmakta. Sizce onun ile mining yapsam gider-gelir ne olur? Laptopun soğutması problemini saymayalım çünkü serin yerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı