XFX RX 5500XT 8 GB nasildir?

MSI ve ASUS daha fazla ısınıyor. 😂😂
Sizin soyunuz ne zaman bitecek ya? Bilindik marka al başın yanar.

Kardeş sana saygı duyuyorum. Bir şey demiyorum. Benim fikrim bu seninki olmayabilir. MSI RX 5700 XT performansı sıcaklık değerleri her şeye bin basar. Ne bilim siz hangi modellerini kullandınız da memnun kalmadınız anlamadım. Halbuki kullandığın PC kasasını açsak bir bakarız her şey MSI. 😀

1590401460467.png

Kartın zaten boşta 0dBA özelliği var, gürültüsüz çalışıyor.
1590401635742.png

Güç tüketimi de iyi durumda.

Keşke aynı kartlar arasında da bir karşılaştırmalı liste bulabilseydim ama durum böyle.
Kart iyi alınabilir, ayrıca şu incelemeyi okumanızı da tavsiye ederim.
XFX Radeon RX 5600 XT THICC II Pro Review
Farklı detaylarıyla 27 sayfa güzel bir inceleme olmuş.
Bu karta dair detaylı bir inceleme bulamadım ama YouTube'da vardır muhakkak. 5600XT'de durum böyle, fikir edinmeniz açısından yazdım bunları.

Evet bende ekran kartı alırken araştırma yapmıştım Xfx modelinin oldukça tutulduğunu sağlam olduğunu görmüştüm ve XFX RX 590 aldım. Bir de ne göreyim kartı çalıştırdım 87 derece :D Üstünde mangal yapacaktım :D Hani diğer modeller de nasıl bir soğutmaya sahip bilemem ama RX 590'da berbat bir soğutma yapmışlar.
Arkadaş Mangal yapamadığı için kötüledi bence başkan. Onun derdi o lan nasıl bu kartı aldım ızgara yiyemedim.

Hocam bütcem max 750 Euro.
Bütcem yeterse almaya calisacagim.
Ama benim icin en önemli olan ses seviyesi.
Ne düsünüyorsunuz?

Sistem özelliklerinizi bilmiyorum. Sadece öneriniz dahilinde yorum yaptım. İmkanınız varsa 1080p oyunculukta RTX 2060 Super - RX 5700'e kadar alım yapabilirsiniz. Ses dediğiniz durum test ederek deneyimlemeniz gereken bir şey. Kasa sirkülasyonu, ekran kartının soğutma yeterliliği gibi konular sesi etkiler.

Eki Görüntüle 572970
Kartın zaten boşta 0dBA özelliği var, gürültüsüz çalışıyor.
Eki Görüntüle 572971
Güç tüketimi de iyi durumda.

Keşke aynı kartlar arasında da bir karşılaştırmalı liste bulabilseydim ama durum böyle.
Kart iyi alınabilir, ayrıca şu incelemeyi okumanızı da tavsiye ederim.
XFX Radeon RX 5600 XT THICC II Pro Review
Farklı detaylarıyla 27 sayfa güzel bir inceleme olmuş.
Hocam emek etmissiniz cok tesekkürler.
Ama ben 5500XT alacagim :D

Başkan böyle bir fiyat ödeyeceksin şu ülkenin şu durumunda. 200 TL daha ver başka MSI veya ASUS al. Demedi deme şimdi ısınma konusu kime göre neye göre. Adamın kasası çok iyidir kart ısınmaz. Ama senin kasa götüdür eskidir çok ısınır yazda geldi zaten. Kafan rahat olsun anladın mı? Al bilindik yerden rahat et.

Bilindikmi sizin bilmediğiniz marka bilinmedik marka olmuyor yalnız

1590406425203.png

Bu marka Avrupa'da, Amerika'da çok ünlü bir şirket

Arkadaş Mangal yapamadığı için kötüledi bence başkan. Onun derdi o lan nasıl bu kartı aldım ızgara yiyemedim.
Ben XFX markasını kötülemedim sadece RX 590 için soğutması yetersiz onu dile getirdim mangal işin esprisi :)
Ben %80 fan hızında çalıştırıyorum uçak gibi sesi var mübarek :D

Yeni konular

Geri
Yukarı