XFX RX 5600 XT THICC II Pro Nasıldır?

Ben birkaç ay önce gaming gecesinde 2500 liraya almıştım. Gayet memnunum fiyatına göre tavsiye edebilirim

Kullanıcısı olarak bilgi vereyim o zaman. Driver sorunları ile neredeyse karşılaşmadım. Normal kullanımda ZERO RPM ile kullanıp fanları çalıştırmıyorum. Kendi fan ayarı sessiz olması üzerine kurulu olduğundan max %30-35 kullanıyor oyunlarda 80 dereceyi bulabiliyordu. Bu yüzden birkaç tık ile ağır oyunlara bir fan profili oluşturdum. %60 fan kullanımını geçmeden 70 derecelerde %100 kullanımda saatlerce çalışabiliyor. Oldukça sessiz bir kart. Performans olarak da gayet tatmin edici. Birkaç kez assasins creed valhallada çökme problemleri yaşadım ancak bunun çoğu amd kaynaklı değil direk oyun kaynaklı olanlar da oldu. Abim de MSI Mech Rx5600XT kullanıyor. İkimiz de oldukça memnunuz ancak o indirimde denk getirmese muhtemelen o da benimkinden alırdı. Epey büyük bir kart fanları da dolayısıyla o ölçüde büyük. Malzeme kalitesi çok güzel. XFX yazılı şık bir arka paneli var. Herhangi bir sıkıntım yok

Kart güzel de o fiyat bandında alıcaksanız RTX 3050 bekleyin derim 12 Ocak'ta tanıtılıcak.

Yeni konular

Geri
Yukarı