XFX RX 5600XT thicc II alınır mı?

Selam arkadaşlar, İncehesap cuma indirimlerinden XFX RX 5600XT thicc II kartını aldım, apacer panther 8 GB RAM ve James Donkey JD1000PRO SSD aldım, aslında SSD sorun biliyorum ama işte bir heyecanla aldım hangi kafayla aldığımı hatırlamıyorum bile :D kronik sorunluymuş galiba, ama elimde SSD var zaten çok dikkat etmeden aldım. Çok sorun oluşturur mu? Şimdiden teşekkürler hepinize:)
Ürünleri aldıktan sonra burada fikir danışırsan kafan allak bullak olur. Ürünleri almışsın hayırlı uğurlu olsun. Bence bir an önce forumdan uzaklaş. :)

Thicc II çok ısınan bir model. Kuzenim bizzat yaşadı bu sorunu. SSD konusuna gelirsek, keşke konu açsaydınız da aynı fiyata daha iyilerini varsa önerseydik. Neyse, bize de hayırlı olsun demek düşer.
Uzun zamandır araştırıyorum aslında doğru diyorsunuz ama gtx 1660super alıcağıma bunu alayım dedim bu fiyata yok rx5600xt gördüğüm kadarıyla.
Ürünleri aldıktan sonra burada fikir danışırsan kafan allak bullak olur. Ürünleri almışsın hayırlı uğurlu olsun. Bence bir an önce forumdan uzaklaş. :)
Teşekkür ediyorum herkese iyi kötü fikir veren arkadaşlara.
Arkadaşlar peki zalman n5 mf almalımıyım soğutması iyimidir kasanın?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı