XFX Thicc II Pro RX 5600 XT 6 GB 2676 TL'ye alınır mı?

300 FPS üzeri alırsın merak etme. CS:GO ekran kartının tamamını bile kullanmıyor. İşlemci almadıysan işlemciye önem ver. CS:GO'da asıl farkı işlemci atar.

Evet CS:GO işlemci ağırlıklı oyun olduğunu biliyorum Ryzen 5 3600 işlemcim var RX 580 ekran kartımı sattım şimdi daha performanslı bir ekran kartı arıyorum bu ikisi arasında kaldım.

XFX serisini pek tavsiye etmem biraz daha bütçe aşıp shapire almanızı tavsiye ederim.
XFX biraz fazla ısınıyor.

Özellikle RX 590 Fatboy.

XFX 3 fanlı olan ile arasında 170 lira fark var değer mi sizce 2900 liraya başka bir marka ne önerirsiniz?
Bende R5 3600 ve aynı model ekran kartından var isterseniz test edeyim.

Çok sevinirim.
Çok az daha ekleyip bu modeli almanızı tavsiye ederim.
Gigabyte Radeon RX5600XT Gaming OC 6G 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı Bu nasıl?

Aklıma başka bir model gelmedi ama ben AMD konusunda shapire ASUS MSI'dan şaşmazdım.

Xfx in ısınma değerlerini fe frekanslarını kontrol et pek fazla fark yoksa al derim

Aklıma başka bir model gelmedi ama ben AMD konusunda shapire ASUS MSI'dan şaşmazdım.

XFX'in ısınma değerlerini fe frekanslarını kontrol et pek fazla fark yoksa al derim.

Aerocool quartz revo 4 kasasını kullanıyorum hava akışı güzel XFX modelini alıp test yaparım eğer çok ısınıyorsa iade etmeyi düşünüyorum.

XFX 3 fanlı olan ile arasında 170 lira fark var değer mi sizce 2900 liraya başka bir marka ne önerirsiniz?

Çok sevinirim.

Gigabyte Radeon RX5600XT Gaming OC 6G 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı Bu nasıl?
Hocam bazı ayarlar orta çoğu en düşükte oynadım. 1280x960. FPS genel olarak 400 civarlarına kadar çıkıyor. Çoğu zaman 300-400 arasında. Ölüm maçı oynadım ve ölüp yeniden doğduğumda 230'dan başladı ve yine 300'lerin üstüne çıktı. GPU kullanımı max 75 oldu. İşlemci 3.6Ghz'de bu arada. Eğer 4Ghz'in üstünde kullanıyorsan 50FPS'ten fazla bile fark olabilir. Ekran kartı da max 50 derece gördü.

Geri
Yukarı