XFX RX 5600XT vs MSI GTX 1660 Super

Performans olarak RX 5600XT'nin çok daha iyi olduğunu biliyorum fakat çok araştırdım çeşitli forumlarda yarısı sıkıntılı diyor oyundan atıyor siyah ekran veriyor GPU'nun sadece %50'sini kullanıyor gibi şikayetler çok var fakat yarısıda çok iyi sıkıntısız diyor ne yapacağımı bilmiyorum.

Performans olarak RX 5600XT'nin çok daha iyi olduğunu biliyorum fakat çok araştırdım çeşitli forumlarda yarısı sıkıntılı diyor oyundan atıyor siyah ekran veriyor GPU'nun sadece %50'sini kullanıyor gibi şikayetler çok var fakat yarısıda çok iyi sıkıntısız diyor ne yapacağımı bilmiyorum.
Yani dediğim gibi çoğu arkadaşım Sapphire kullanıyor. Bence hiçbir sorun yaşamazsınız. Ben yinede işi uzmanına bırakayım :D. @saphary

Ekran kartı olarak GTX 1660 Super mi yoksa RX 5600XT mi? RX 5600XT'nin performans olarak daha iyi olduğunu biliyorum fakat bu ekran kartında çok fazla sıkıntı yaşayanlar var. Bir de 2500TL bandında MSI GTX 1660 Super bulunurken RX 5600XT için XFX markasının modeli var. Eğer MSI'ın RX 5600XT'sini almak istersem 3500TL civarında bir fiyat ödemem gerekiyor. Bu da bütçemi aşıyor yardımcı olursanız sevinirim.
Oldum olası amd ekran kartlarına alışamadım😅
Hep stabillikten yanayım,MSI gibi kendini soğutma,performans,kozmetik gibi alanlarda kanıtlamış bir markanın Nvidia'nın 1660 Super gibi bir oyuncu kartını alırsan hiçbir sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı