XFX RX 570 4 GB vs Sapphire RX 570 Pulse 8 GB

Isınma problemi mi ? Dalga mı geçiyorsunuz :D 1 aydır kullanıyorum :DD 2-3 Saat ve daha fazla oyun oynuyorum ve hep %100 kullanımda max 60'ı geçmiyor oda hava sıcakkken. şimdi 55-56 larda geziyor. Genede sen bilirsin hihayi karar senin . bide şöyle bir tavsiye vereyim eğer işlemcinde güzelse ve bütçe sıkıntın yoksa gtx 1650 süper öneririm şiddetle. vatanda şuan 1.8k 590'la nerdeyse aynı ve bi tık önde ve nvidia kalitesi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Isınma problemi mi ? Dalga mı geçiyorsunuz :D 1 aydır kullanıyorum :DD 2-3 Saat ve daha fazla oyun oynuyorum ve hep %100 kullanımda max 60'ı geçmiyor oda hava sıcakkken. şimdi 55-56 larda geziyor. Genede sen bilirsin hihayi karar senin . bide şöyle bir tavsiye vereyim eğer işlemcinde güzelse ve bütçe sıkıntın yoksa gtx 1650 süper öneririm şiddetle. vatanda şuan 1.8k 590'la nerdeyse aynı ve bi tık önde ve nvidia kalitesi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bence arada 700 liralık bir fark yok. 1800 veren 2200 verip 1660 super alır.

B.

Isınma problemi mi? Dalga mı geçiyorsunuz :D 1 aydır kullanıyorum :DD 2-3 saat ve daha fazla oyun oynuyorum ve hep %100 kullanımda Max 60'ı geçmiyor oda hava sıcakkken. Şimdi 55-56'larda geziyor. Genede sen bilirsin hihayi karar senin. Bir de şöyle bir tavsiye vereyim eğer işlemcinde güzelse ve bütçe sıkıntın yoksa GTX 1650 Super öneririm şiddetle. Vatan'da şu an 1.8k 590'la neredeyse aynı ve bir tık önde ve NVIDIA kalitesi.

Bütçe problemi var Max 1350 civarı işlemcim Ryzen 5 1600 AF. Ben forumda okuduğum kadarıyla belirttim XFX veya MSI hangisi daha mantıklıysa onu almak istiyorum 100 lira fark bir şey değil.
Msi Gaming x RX 570 önerir misiniz armor dan ne farkı var?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı