Sapphire Nitro+ RX 570 4 GB vs Asus Strix RX 570 4 GB

SapphireNitron+Radeon RX 580 4G OC 256Bit GDDR (Dx12) PCI-E Fiyatı

RX 580'i besleyebilecek bir işlemciniz varsa bunu almamak için bir sebep yok. 1200 TL.

İşlemcim beslemekte yetersiz kalıcak ama sistem yakın zamanda upgrade olucak. 11 kasım indirimlerinde ekran kartını aradan çıkartayım dedim :)
Kişisel tercihim Sapphire olurdu ikisi arasından. Ama 3 gün daha bekleyin. İndirimlerde belki daha ucuza veya aynı fiyata bir üst modeli alabilirsiniz.
Evet 11 kasım indirimlerinde alacağım zaten ürünü . :)
Hocam, ikisi arasında kaldıysan ASUS'u tavsiye ediyorum. MSI ve ASUS piyasada performans olarak en iyi markalar. Ancak o fiyata RX580 varken gidipte ASUS diye o parayı o karta verme, benim sana yegane önerim bu kartı alman;

SapphireNitron+Radeon RX 580 4G OC 256Bit GDDR (Dx12) PCI-E Fiyatı
Bende böyle bi seçim yapacağım gibi duruyor. Önceki marka seçimimde Powercolor olmuştu.

Saat hızı olarak Sapphire biraz daha hızlı ayrıca arka plakaya sahip olduğu için de Sapphire önerimdir, bende alacağım.
Evet arka plaka önemseniyor. Tercihim Sapphire Nitro RX580 4GB olacak gibi.

https://www.hepsiburada.com/sapphire-pulse-amd-radeon-rx-580-4g-oc-256-bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-11265-09-20g-p-HBV000004VT1B
Hepsiburada'dan alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı