Sapphire vs XFX RX 570 4 GB

SefaGmssy

Hectopat
Yer
İzmir Texas
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz
İyi günler değerli forum üyeleri. Ben 1 hafta içerisinde ekran kartı alacağım. Bütçe 1200 1250 civarı ve aklıma 2 ekran kartı yattı hangisi soğutmada ve ısıda iyidir hangisini tercih etmeliyim oyun için alıyorum günde ortalama 5 6 saat çalışacak onun için fazla ısınır mı? Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

1. XFX RX 570 4 Gb = 1.197, 18 TL.
2. Sapphire Pulse RX570 4GB = 1.170, 00 TL.

Belirtilen fiyatlar 17:56 /12.08. 2020 tarihinden.

Not: üstüne şu kadar koy şunu al ya da başka kart önermeyin.

İyi günler değerli forum üyeleri. Ben 1 hafta içerisinde ekran kartı alacağım. Bütçe 1200 1250 civarı ve aklıma 2 ekran kartı yattı hangisi soğutmada ve ısıda iyidir hangisini tercih etmeliyim oyun için alıyorum günde ortalama 5 6 saat çalışacak onun için fazla ısınır mı? Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

1. XFX RX 570 4 Gb = 1.197, 18 TL.
2. Sapphire Pulse RX570 4GB = 1.170, 00 TL.

Belirtilen fiyatlar 17:56 /12.08. 2020 tarihinden.

Not: üstüne şu kadar koy şunu al ya da başka kart önermeyin.
Sapphire Pulse 👍.

RX 570, o kadar uçuk bir TDP değerine sahip değil. O yüzden soğutması MSI Armor gibi kronik sorunlu değilse pek ısınacağını sanmam. Olay kasanın hava akışında biter daha çok. Ayrıca attığın model Pulse Lite sanırım. Normal modelden tek farkı DVI çıkışı ve arka plakası olmaması sanırım. Ben lite olsa da olmasa da Sapphire Pulse taraftarıyım.

RX 570, o kadar uçuk bir TDP değerine sahip değil. O yüzden soğutması MSI Armor gibi kronik sorunlu değilse pek ısınacağını sanmam. Olay kasanın hava akışında biter daha çok. Ayrıca attığın model Pulse Lite sanırım. Normal modelden tek farkı DVI çıkışı ve arka plakası olmaması sanırım. Ben lite olsa da olmasa da Sapphire Pulse taraftarıyım.
Bildiğim kadarıyla 4gb modellerde lite modeli yok tavsiyeniz için teşekkürler.

Armor kronik ısınma sorunlu değil. Bir yerde ısınıyor gördü herkes aynı şeyi söylüyor. Koyun sürüsü gibisiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı