XFX RX 580 8 GB vs Galax GTX 1650 Super

Bu saydıgın oyunlarda 580'den daha iyi FPS alırsın.
Aynen FPS testlerinde bu saydıklarınızdan sadece Apex Legends'te 1650S önde PUBG'de denk FPS Forza'da ise RX 580 daha çok FPS alır ve bu ayarda herhangi bir kart artık size low ayarlarda oyun oynatmaz RX 480 kullanıyorum hala grafikleri düşürdüğümü hatırlamıyorum Microsoft flight simulator da bile medium high arası rahatça oynatıyor.

Arkadaşlar, XFX RX 580 8 GB Galax GTX 1650 Super arasından birini alma şeçenegim var. RX 5500XT 8 GB'lı sistemler bütçemi aştıgı için lutfen onu onermeyin bu iki ekran kartı arasından hangisini tercih edilmeli? Ben RX 580'e daha sıcak bakıyorum. Not: Oynayacağım oyunlar: Apex Legends, PUBG. Forza Horizon 4 oyunları Low ayarda oynamak istemiyorum.

Sadece şunu deyim XFX alma arkadaşımda var fena ısınıyor.

Aynen FPS testlerinde bu saydıklarınızdan sadece Apex Legends'te 1650S önde PUBG'de denk FPS Forza'da ise RX 580 daha çok FPS alır ve bu ayarda herhangi bir kart artık size Low ayarlarda oyun oynatmaz RX 480 kullanıyorum hala grafikleri düşürdüğümü hatırlamıyorum Microsoft Flight Simulator'da bile medium High arası rahatça oynatıyor.

Forza'da 8 GB RAM 1650super ile 16GB RAM 580 8 GB'li arkadasımdan daha fazla alıyorum PUBG'de 1650S daha iyi Apex'i bilmiyorum.

Forza'da 8 GB RAM 1650super ile 16GB RAM 580 8 GB'li arkadasımdan daha fazla alıyorum PUBG'de 1650S daha iyi Apex'i bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoyu açabilir misiniz.

Geri
Yukarı