XFX RX 580 GTS Edition 8 GB RX-580P8DFD6 GDDR5 256Bit alınır mı?

Aslında kullanıcı yorumlarına bakmanızı tavsiye ederim. Ben XFX RX 590 kullanıyorum ve hiç memnun değilim. AMD tarafında bütün kronik problemleri yaşadım WattMan ve siyah ekran hataları gibi ve AMD ekran kartlarından da soğudum açıkçası. Ve benim kullandığım modelin adını artık alev topu koydum deli gibi ısınıyor. Şimdi özellikle fanboy kesim beni linç etmesin diye şunu da eklemek istiyorum. Benim aldığım hatalar AMD ekran kartlarını kötü yapmaz. O modelinde soğutma performansını pek iyi bulmuyorum açıkçası. Yani iyi araştırın tercih sizin.

Arkadaşlar piyasadaki 580'lere göre daha ucuzlar. Sizce alınır mı?
XFX kartlar çok ısınıyor diye biliyorum. Özellikle de RX 590 ve RX 580. Daha ucuz olan ve daha fazla performans veren 1650S daha tercih edilebilir bana göre.

Genel olarak XFX'in ekran kartları için "kışın ne doğalgaz ne de klimaya gerek var yan camı açın odanız ısınsın" diyen kullanıcılar vardı. Ben fikrim bu riske girmeden Sapphire veya MSI tercih etmeniz yönünde olur.
XFX kartlar çok ısınıyor diye biliyorum. Özellikle de RX 590 ve RX 580. daha ucuz olan 1650S daha tercih edilebilir bana göre.

1650S yerine RX 580 veya 590 daha güçlü olur diye düşünüyorum. Tercih tabii ki arkadaşa ait.

Genel olarak XFX'in ekran kartları için "kışın ne doğalgaz ne de klimaya gerek var yan camı açın odanız ısınsın" diyen kullanıcılar vardı. Ben fikrim bu riske girmeden Sapphire veya MSI tercih etmeniz yönünde olur.

1650S yerine RX 580 veya 590 daha güçlü olur diye düşünüyorum. Tercih tabii ki arkadaşa ait.
1650S RX 580'den daha güçlü bir kart. RX 590 tam kronik hastası bir kart. O fiyata RX 590 yerine 1660S alınabilir.

İşte bu yoruma XFX RX 590 kullanıcısı olarak katılıyorum. :D Kışın çok güzel ısıtıyor maşallah.

RX 580 hala iyi bir kart ama baştan sistem toplanacak ya da yükseltme yapılacak ise o meblağları ödemeye gerek yok. İlk tercih F/P bazlı olarak GTX 1650 Super'den yana olmalıdır. Yüksek bellek takıntısı varsa da RX 5500 XT 8 GB olarak seçilebilir. Fiyatında da indirimler olabilmekte.

Yeni konular

Geri
Yukarı