Elektronik XFX RX 6800 XT Speedster SWFT 319 3 fanlı 16.000 TL

Her şeyim olması gerektiği gibiydi.

Bir dönem driverlar ile alakalıda oluyordu bu problem ama son zamanlarda AMD de pek sıkıntı yoktu lakin AMD'nin hâlâ çözemediği problemler var örnek olarak idle problemi devam ediyor eğer freesynch ya da vrr aktif değilse kartın yükte ve sıcak çalışmasına sebep oluyor.

Niye insanlar deneyimini aktarınca algı mı yapmış oluyor. 6000 serisi kartlar sorunsuz seridir bu serinin 2 kartını kullandım sıkıntı yaşamadım şimdi de 7800 XT var yine sorun yaşamıyorum. Sen kafadan kronik sorun yaşamak isteyenler için birebir dersen amd yi komple algıya itmiş oluyosun. Sorunlu karta denk gelmiş olabilirsin bu amd yi kötü yapmaz. Nvidiayla ilgili de sorun yaşayan çok ama bu nvidiayı da kötü yapmaz.
Ben diyorum ki kullandığım bütün kartlar sorunluydu diyorum sen diyorsun algıya itiyorsun. 6000 serisi 3 kart kullandım arkadaşlarım da kullandı hepsi sorunlu. Googleye yaz hep sorun hep sorun. Sen de sorun var diye kart sorunsuz olmuyor. Bende sorun var diye sorunsuz olmuyor. Burda konuya mesaj atan 10- 15 kişi de sorun yok diye sorunsuz değil. Aksina o kadar çok insan şikayet ediyor ki bakın araştırın. Yoksa kimse özürlü değil Nvdia'ya fazladan veriyor. Anladın?

Ben diyorum ki kullandığım bütün kartlar sorunluydu diyorum sen diyorsun algıya itiyorsun. 6000 serisi 3 kart kullandım arkadaşlarım da kullandı hepsi sorunlu. Googleye yaz hep sorun hep sorun. Sen de sorun var diye kart sorunsuz olmuyor. Bende sorun var diye sorunsuz olmuyor. Burda konuya mesaj atan 10- 15 kişi de sorun yok diye sorunsuz değil. Aksina o kadar çok insan şikayet ediyor ki bakın araştırın. Yoksa kimse özürlü değil Nvdia'ya fazladan veriyor. Anladın?
Evet google araması ile sorun çıkınca kesinlikle ürün sıkıntılı oluyor.
1706648885920.png

Dosya Ekleri

• 1706648867806.png
    1706648867806.png
    105,5 KB · Görüntüleme: 19
Tamam bir de bunları AMD kartlarla karşılaştır bakayım. NVIDIA sorunsuz mu diyorum. Bir de bunları AMD kartlar ile karşılaştır ahahahahahahahahaahahaha

Evet internette bulunan 3483483483483438 milyon tane web sitesinin analizini yapacağım neden? Bir kart alıp bozulduğu halde ikincisini aldığını sonra o da bozulunca üçüncü kartı aldığını iddia eden bir arkadaşa haklı çıkmak için.

Evet internette bulunan 3483483483483438 milyon tane web sitesinin analizini yapacağım neden? Bir kart alıp bozulduğu halde ikincisini aldığını sonra o da bozulunca üçüncü kartı aldığını iddia eden bir arkadaşa haklı çıkmak için.

Senin gibi insanlar ikna etti şanssızlığına gelmiş bir kere daha al NVIDIA'ya para verme. Kanka aldığın kartta sorun var şans ver kanki. Dediler kandım aldım pişman da oldum.

25 Aralıkta 18.500'e Sapphire 3 fanlı modelini çekmekle çok iyi bir karar verdiğimi tekrar ve tekrar anlıyorum. 2 ay erteleme+ 6 ay taksiti var. Daha ilk taksidimi ödemedim bile ve 6.500₺ yükselmiş muadil fiyatı...
Nitro+ almışsın galiba güzel kart.

Yeni konular

Geri
Yukarı