XFX SWFT RX 6700 XT kutusu farklı geldi

Hocam selamlar. Ben de aynı satıcıdan aynı kartı alacağım ama sizin konuyu görünce kafam karıştı. Durum nedir? Herhangi bir sorun var mı?
Ben kafam rahat olsun diye Palit NVIDIA GeForce RTX 3060 Dual LHR NE63060019K9-190AD 12 GB GDDR6 192Bit Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri bunu alacağım, satıcıya sordum, bu üründe distribütör garantisi var. RX 6700XT kesinlikle daha iyi 3060'dan. Lakin Wattman ve dx11 ile ilgili sıkıntılarını yaşayanlarını görünce (bir de benim AMD'ye olan fobimden dolayı) attığım ürüne yöneldim.

RX 6700XT'ye gelirsek, satıcıyla olan konuşmalarımın görüntülerini atayım.
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.PNG

yyyyyyyyy.PNG

Bir de ürün ithalatçı firma tarafından garantili, bu yüzden de soğudum.

Xfx 6700xt merc aldım bu satıcıdan kutusu orjinal kutuydu. Ancak içindeki kullanım kılavuzu çince zaten ithalat garantili diyorlar. Çinden getirtip satıyorlar. Taktım test ettim vs. hiçbir sorun yaşamadım ben.

Xfx 6700xt merc aldım bu satıcıdan kutusu orjinal kutuydu. Ancak içindeki kullanım kılavuzu çince zaten ithalat garantili diyorlar. Çinden getirtip satıyorlar. Taktım test ettim vs. hiçbir sorun yaşamadım ben.
Ben güvenemedim hem de AMD'nin DirectX ve Wattman hatalarından dolayı almaktan vazgeçtim ve bugün elime ulaşan Gigabyte RTX 3060Tİ Eagle OC 8GB aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı