XFX'in ekran kartları nasıl?

leak

Hectopat
Merhaba, uzun süredir bilgisayarıma yeni ekran kartı almak için ekran kartı araştırıyordum ve internette gezinirken XFX adında bir marka buldum. İlk defa gördüğüm için güvenemedim tabii. XFX hakkında konulara baktım ama çoğu eski konular olduğu için belki bir farklılık vardır diye yeni konu oluşturayım dedim. Sorum şu, XFX ekran kartı kullanan ya da marka hakkında bir bilgisi olan var mı? Ekran kartları nasıl? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteli markadır alabilirsiniz.

Merhaba, uzun süredir bilgisayarıma yeni ekran kartı almak için ekran kartı araştırıyordum ve internette gezinirken XFX adında bir marka buldum. İlk defa gördüğüm için güvenemedim tabii. XFX hakkında konulara baktım ama çoğu eski konular olduğu için belki bir farklılık vardır diye yeni konu oluşturayım dedim. Sorum şu, XFX ekran kartı kullanan ya da marka hakkında bir bilgisi olan var mı? Ekran kartları nasıl? Teşekkürler.
Memnun bırakır sorun yaşamazsın.

Karta manuel fan ayarı yapman gerekebilir soğuk çalışmasını istersen.

6700XT Merc serisini kullanıyorum. Herhangi bir olumsuz yönü yok bana kalırsa. Dediğiniz gibi tedarikçiden almak biraz vazgeçmeye doğru itiyordu beni. Ancak aynı model farklı marka kartlarla arasında da ciddi bir fiyat farkı vardı. Ben memnunum, tavsiye ederim. CoD MW2 1080p Extrem ayarlarda 67 dereceyi geçtiğini görmedim. Bence yaz ayında max. 67 derece çok iyi bir değer. Ancak bahsettiğim 6000 serisi.

Yaklaşık 2 senedir XFX'in RX570 model ekran kartını kullanıyorum. Bu zamana kadar kartta donanımsal olarak herhangi bir sorun yaşamadım. Tavsiye de ederim

Geri
Yukarı