Xiamoi Redmi 5 Plus Kamerası Kötü Mü?

FearlyGhost

Hectopat
Makaleler
2
Redmi 5 Plus alacağım. Kamera takıntılı bir insan değilim ama aşırı kötü olmasını da istemiyorum. Redmi 5 Plus kötü mü kamerası? (Genelde oyun için kullanacağım telefonu ama kamerası da berbat değildir herhalde?) 1 sorum daha var, güncelleme desteği var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Redmi 5 Plus alacağım. Kamera takıntılı bir insan değilim ama aşırı kötü olmasını da istemiyorum. Redmi 5 Plus kötü mü kamerası? (Genelde oyun için kullanacağım telefonu ama kamerası da berbat değildir herhalde?) 1 sorum daha var, güncelleme desteği var mı?
Redmi 5 ve tüm Xiaomi cihazların güncelleme desteği uzun sürelidir kamerası ise kişiye göre değişir o fiyat bandında bulabileceğiniz en iyi telefonlardan biridir.

Benim düşüncem kamerası gayet yeterli. O fiyata göre gayet iyi bir cihaz. Apple zamları sonrası düşündüğüm cihazlardan kendisi.

Benim düşüncem kamerası gayet yeterli. O fiyata göre gayet iyi bir cihaz. Apple zamları sonrası düşündüğüm cihazlardan kendisi.
Babam İthalatçı Garantili olduğu için sıkıntı çıkıyor olmaz diyor. Türkiye Garantili'de 2100 TL diye hatırlıyorum. Alacağım ama arkadaş.

Babam İthalatçı Garantili olduğu için sıkıntı çıkıyor olmaz diyor. Türkiye Garantili'de 2100 TL diye hatırlıyorum. Alacağım ama arkadaş.
Bende o yüzden almaya meyilli olmadım. Ama çok iyi bir cihaz benim düşüncem. Cihaz yeterince iyi korunduğu sürece ve hor kullanılmadığı sürece kötü bir durum olmayacağını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı