Xiamoi Mi A2 Lite vs Redmi 5 Plus

Tavsiyem Redmi 5 Plus alıp MIUI arayüzünü deneyimlemeniz yönünde olur. Aralarında pek bir fark yok. Üstteki arkadaşın dediği gibi A2 bunlara göre daha iyi bir telefon. Onu da tercih edebilirsiniz. Batarya konusunda Youtube'dan testleri izleyebilirsiniz.

Hocam MIUI arayüzünü görmüştüm çok hoşuma gitmemişti. A2 Lite alacaktım ama sanırım A2 alacağım. Batarya testlerine birazdan bakacağım. Gerçi A2 Lite çentik muhabbetini çok merak ediyorum ama olsun.
Tavsiyem Redmi 5 Plus alıp MIUI arayüzünü deneyimlemeniz yönünde olur. Aralarında pek bir fark yok. Üstteki arkadaşın dediği gibi A2 bunlara göre daha iyi bir telefon. Onu da tercih edebilirsiniz. Batarya konusunda Youtube'dan testleri izleyebilirsiniz.

Kesinlikle Redmi Note 5 32 GB al. Hem kamera hem işlemcisi, hem de RAM'i daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
A2 Lite batarya kullanım süresi daha uzun kesinlikle. Bu konuda PCMark sürelerine bakabilirsiniz. Fakat genel anlamda bu bütçelere çıkabiliyorsanız A2 daha iyi. Çentik kısmı kullanıcıdan kullanıcıya değişir fakat bana göre olumsuz bir durum.

Artırabilir hafıza desteğinin olamaması A2 için en önemli dezavantajı sadece. İhtiyaç ve bütçeniz dahilinde karar verin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı