Xiaomi 11t format sonrası ısınıyor ve şarjı hızlı bitiyor

Teşekkür ediyorum bir de şey sorununu merak ettim telefon bu sıralar aşırı ısınıyor bir oyuna giriyorum 5 dk oynuyum 45 derecelere fırlıyor bile bunu nasıl hallederim?
Yanlış bilmiyor isem sizde mediatek işlemci vardı. Ben de snapdragon var.120 Hz ekran özelliği varsa onu 60Hz indir.Ayrıca pubg falan oynuyorsan o da çok ısındırır.

Yanlış bilmiyor isem sizde mediatek işlemci vardı. Ben de snapdragon var.120 Hz ekran özelliği varsa onu 60Hz indir.Ayrıca pubg falan oynuyorsan o da çok ısındırır.
Teşekkür ederim Valla çok kafaya takıyodum hatta aca dedim soğutma sistemimi arızalandı fln güçlü olmasada hafif bi buhar odası soğutma sistemi var işe yaraması lazım pubg ve mobil legends bang bang oynuyorum ikiside ısındırıyor şimdi efendim değerler normal demi bi sorun yok

Teşekkür ederim Valla çok kafaya takıyodum hatta aca dedim soğutma sistemimi arızalandı fln güçlü olmasada hafif bi buhar odası soğutma sistemi var işe yaraması lazım pubg ve mobil legends bang bang oynuyorum ikiside ısındırıyor şimdi efendim değerler normal demi bi sorun yok
Hocam gayet iyi değerleriniz. Kafaya takmayın bu kadar zamanla düzelir süreleriniz.Pil %20 altına düşürmeden şarj edin yeter.👍

Hocam gayet iyi değerleriniz. Kafaya takmayın bu kadar zamanla düzelir süreleriniz. Pil %20 altına düşürmeden şarj edin yeter.👍

Pil kalibrasyonundan sonra 20'nin altına düşürmüyeceğim çok teşekkürler efendim Allah razı olsun moralim düzeldi sonunda hayırlı geceler, hayırlı ramazanlar diliyorum sağlıcakla kalın.

Yeni konular

Geri
Yukarı