Xiaomi 11T nasıldır?

Cok ilgincsiniz. 2 mesajinizda da kesin cumlelerle konusuyorsunuz, o varken bu alinmaz diye. Ben fikrimi belirttim katilirsiniz katilmazsiniz size kalmis.
Ben kesin konuşurum çünkü bildiğim konular. S20 FE ve A52 arka kamera ve yazılım olarak Mi 11T modelinden daha iyi. Yonga tarafında A52, Mi 11T modelinden geride.

S20 FE SD 865 modeli ile Dimensity 1200 modelinin işe CPU performansı benzer, GPU olarak ise SD 865 daha güçlü.

S20 FE SD modeli 5700 TL, Mi 11T ise 8200 TL.

Kamera, fiyat, yazılım artısı ve GPU avantajı da S20 FE tarafında şimdi hangi mantıkla Mi 11T daha alınası diyorsun bakalım.

Ben kesin konuşurum çünkü bildiğim konular. S20 FE ve A52 arka kamera ve yazılım olarak Mi 11T modelinden daha iyi. Yonga tarafında A52, Mi 11T modelinden geride.

S20 FE SD 865 modeli ile Dimensity 1200 modelinin işe CPU performansı benzer, GPU olarak ise SD 865 daha güçlü.

S20 FE SD modeli 5700 TL, Mi 11T ise 8200 TL.

Kamera, fiyat, yazılım artısı ve GPU avantajı da S20 FE tarafında şimdi hangi mantıkla Mi 11T daha alınası diyorsun bakalım.
"Bu telefona dokunduğum an küçük bir elektriklenme yaşadık" yaziyor adam, iphone 11 diyor zaten konu sahibi telefon almis, Pro sunu mu alsaydim diyor. Sen Samsung al diyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu telefona dokunduğum an küçük bir elektriklenme yaşadık" yaziyor adam, iphone 11 diyor zaten konu sahibi telefon almis, Pro'sunu mu alsaydim diyor. Sen Samsung al diyorsun.
Aradaki fiyat farkını verip 11T Pro almasına gerek yok. 11T alması da yanlış olmuş ama yapacak bir şey yok. S20 FE ve Iphone 11 daha iyi seçeneklerdi.

11T alarak yapmış bir hata arkadaş, sizde aldığı telefonu bir zahmet savunmayın. Bilmediğiniz konularda da yorum yapmayın. Yok Samsung tarafında amiral gemisi cihaz dışında alınması taraftarı değilim deyip S20 FE modelinin bir amiral gemisi modeli olduğunu bile bilmiyorsun mesela. Kamera ve donanım tarafında dediğim farkları da bilmemene rağmen bilmiş gibi yorum yapmazsan sevinirim.

Aradaki fiyat farkını verip 11T Pro almasına gerek yok. 11T alması da yanlış olmuş ama yapacak bir şey yok. S20 FE ve Iphone 11 daha iyi seçeneklerdi.

11T alarak yapmış bir hata arkadaş, sizde aldığı telefonu bir zahmet savunmayın. Bilmediğiniz konularda da yorum yapmayın. Yok Samsung tarafında amiral gemisi cihaz dışında alınması taraftarı değilim deyip S20 FE modelinin bir amiral gemisi modeli olduğunu bile bilmiyorsun mesela. Kamera ve donanım tarafında dediğim farkları da bilmemene rağmen bilmiş gibi yorum yapmazsan sevinirim.
Hocam dediğim gibi, ben 2 senedir xiaomi kullanıyorum ve Mi A3 kullanarak MIUI arayüzünden de 2 yıl mahrum kaldım.

Samsung daha iyi olabilir, fakat arayüz benim için büyük önem taşıyor. Ve ben kendi zevklerim açısından MIUI arayüzünü istiyordum ve ona göre hareket ettim.

Zaten alacak olsam Iphone 11 alırdım. Mağazaya kesin bir karar ile gitmeme rağmen dediğim gibi, küçük bi elektriklenme yaşadım. İnsanlar hoşlandığı kişiyi güzel olduğu için sevseydi herkes Barbara Palvin'e aşık olurdu. Başlıkta da gördüğünüz gibi model veya tasarım, bunları sormadım. Teknik özellikler bakımından "1.500 TL daha vererek ihtiyaçlarım doğrultusunda Pro modelini almam daha mantıklı mı" diye sordum. Uygulamaların açılış hızıdır, ekstra bir kayıp yaşar mıyım diye.

Yine de yorumunuz için teşekkür ederim.
Şu anda arkadaşım kullanıyor kamerasını çok begendim fakat sanki takılma varmış hissiyatı veriyor onun dışında tavsiye ediyorum fiyatı çok yüksek bende alternatif olarak POCO X3 Pro düşünüyorum.
Ben şahsen yaşamadım, fakat 120 Hz'de xiaomi uygulamaları AdaptiveSync nedeniyle 60 Hz çalışıyor(Ve bazı diğer uygulamalarda.). Bu sebepten öyle hissetmiş olabilirsiniz. Yeni alacağınız telefon da hayırlı olsun.

S20 FE amiral gemisi bir model. İkincisi A52 son derece iyi bir cihaz ve arka kamera olarak da mi 11t serisinden daha iyi. Arayüz konusunda ve fiyat avantajı da yine Samsung lehine. Amiral gemisi dışında Samsung modelleri alınmaz gibi safsatalardan da kurtulun.

Kaç ay olmuş ama sadece birkaç cümle diyeceğim.
1-)kuzenimde A72 var ve kamera benim mi 11t kat kat daha iyi ve 1 seneden sonra kötüleşti ama bende hiçbir şey yok.

2-)abimde S20 FE var ghost screen yapıyor ve plastik telefon çok kötü hissiyat ve abimde kabul ediyor mi 11tnin kamerası ile aynı fark yok.

3-)S21 ile takas isteyen kuzenim oldu kabul etmedim 10 saat ekran süresi alıyorum o 4 saat ve işlemci çok ısınıyor oyunlarda az FPS alıyor ısınınca benimki ısınsa bile en az 60 FPS alıyor kamera S21 daha iyi yalan yok ama aşırı fark yok fark var ama çok değil.

2-)abimde S20 FE var ghost screen yapıyor ve plastik telefon çok kötü hissiyat ve abimde kabul ediyor mi 11t'nin kamerası ile aynı fark yok.
Saçmalamayın. A52 ve A72 gibi cihazlar bile kamera olarak Mi 11T modelinden daha iyi. S20 FE kamera olarak bunlardan hepsinden daha iyi.

S21 modelindeki Exynos 2100 modelinde de ısınma yok, anormal ısı artışı yok. Ama termal verimliliği iyi değil SD 888 gibi.

Yanlış bilgi
Saçmalamayın. A52 ve A72 gibi cihazlar bile kamera olarak mi 11t modelinden daha iyi. S20 FE kamera olarak bunlardan hepsinden daha iyi.

S21 modelindeki Exynos 2100 modelinde de ısınma yok, anormal ısı artışı yok. Ama termal verimliliği iyi değil SD 888 gibi.

Tamam Samsung fanboyu olarak devam edin. Kamera puanlarından belli S20FE ile aynı puanı. Ayrıca internette de forumlarda da yazar S21 çok ısınıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Ketçaplı cips Bilmediğin şeyler hakkında yorum yapma. Epey gibi sitelerin puanlarına bakıp değerlendirme yapamazsın. Açık ve net şekilde S20 FE kamera olarak Mi 11T modellerinden daha iyi. S21 ısınıyor diyen kişiler de senin telefonlar hakkında bilgisi olmayan şahıslar. Sensör ve işlemciler arasında en ufak bilgin yok gelmişsin fanboy diyorsun şaka mısın nesin ya.

Aradaki fiyat farkını verip 11t Pro almasına gerek yok. 11t alması da yanlış olmuş ama yapacak bir şey yok. S20 FE ve iPhone 11 daha iyi seçeneklerdi.

11t alarak yapmış bir hata arkadaş, sizde aldığı telefonu bir zahmet savunmayın. Bilmediğiniz konularda da yorum yapmayın. Yok Samsung tarafında amiral gemisi cihaz dışında alınması taraftarı değilim deyip S20 FE modelinin bir amiral gemisi modeli olduğunu bile bilmiyorsun mesela. Kamera ve donanım tarafında dediğim farkları da bilmemene rağmen bilmiş gibi yorum yapmazsan sevinirim.

Hocam 11t kesin alınmaz mı? S20FE eski cihaz tam alıyordum yorumunuzu gördüm.

Geri
Yukarı