Xiaomi 12T vs 11T Pro

Sadece işlemci kıyaslaması olarak gitmeyelim lütfen. Tasarım, kamera ve yazılım olarak da yorumlarınızı bekliyorum.

Yurdışı alacağım. 11T Pro ve 12T var şuan aklımda. Başka cihaz düşünmüyorum.
Bütçe verirseniz daha iyi bir cihaz önerisi yapacağım ?

Maalesef burada ki arkadaşların çoğu soyut verilere dayanarak yorum yapıyor.
Telefonu eline almamış, plastiğe bu kadar para verilir mi diyor :D

11T kullandım, içerisinde güçlü bir işlemci olsa da arayüzü çöp olunca hiçbir anlam ifade etmiyor, o kadar para verip elinizle kapatırsınız artık reklamları. Galaxy S20 FE Snapdragon 865 modeli daha iyi bir deneyim yaşatacaktır ve bariz bir şekilde daha uzun sene götürür. Bu arada durup dururken arkasında lekeler oluşmuştu çok da kaliteli bir malzeye sahip değil Xiaomi'nin orta-üst segment cihazları.

Bütçe verirseniz daha iyi bir cihaz önerisi yapacağım ?
Aslında şöyle; elimdeki telefonu ve üzerine nakit para verip alacağım. Elinde fazla çeşit yok.

11T kullandım, içerisinde güçlü bir işlemci olsa da arayüzü çöp olunca hiçbir anlam ifade etmiyor, o kadar para verip elinizle kapatırsınız artık reklamları. Galaxy S20 FE Snapdragon 865 modeli daha iyi bir deneyim yaşatacaktır ve bariz bir şekilde daha uzun sene götürür. Bu arada durup dururken arkasında lekeler oluşmuştu çok da kaliteli bir malzeye sahip değil Xiaomi'nin orta-üst segment cihazları.
Rom atmak diye hiç bişey duydun mu? Zaten sen telefonu rom atmadan kullanıyorsan telefondan anlamıyorsun :D Bu arada 11T Vietsub rom ile harika çalışıyor ;)

@irsuya 12T - 120 ve 90 FPS veriyor çoğu oyunda.
Sen S20 FE diyorsun. Akşam akşam kahkahaya boğdun beni :D

12T

Son düzenleme:
Saf performans ve yapay zeka konusunda fersah fersah önde. Termal olarak da 888 anormal ısınmıyor, özellikle performansa etki edecek kadar ısınmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güç tüketimi gösterilmemiş ayrıca sıcaklık dışarıdan ölçülmüş zaten video sonunda 888 yüksek ısı uyarısı veriyor.

12T alınır. 8100 işlemcisini kendi telefonuna uyarladığını biliyorum. Dolayısıyla özellikle kamera konusunda yapay zeka iyi işler çıkarıyordur diye tahmin ediyorum. Ama kamera önemliyse ve yurtdışından alınacaksa Mi11 Ultra varken ben ikisine de bakmazdım.

12T alınır. 8100 işlemcisini kendi telefonuna uyarladığını biliyorum. Dolayısıyla özellikle kamera konusunda yapay zeka iyi işler çıkarıyordur diye tahmin ediyorum. Ama kamera önemliyse ve yurtdışından alınacaksa Mi11 Ultra varken ben ikisine de bakmazdım.
11 Ultra bütçemi aşıyor. 12T aldım. Şuan kargoda bekliyorum.
Teşekkürler öneriler ve cevaplar için...

Yeni konular

Geri
Yukarı