Xiaomi 13T vs Xiaomi Redmi Note 13 Pro+

Xiaomi serileri arasında en iyisi mi serisidir. Bir arkadaşım Mi 11 T kullanıyor MIUI 12.5 Ben Poco F4 kullanıyorum MIUI 14.5 onun arayüzü benimkinden daha hızlı. Ama bu fark HyperOS'te kapanacak gibi duruyor.

Telefon almak için aynı konuyu araştırıyorum, 13T Boş paket 2024 model X bir marka araba gibi,
13 Pro Plus 5G ise Full + Full dolu 2023 model bir araba gibi, boş paket yenisini mi alsak dolu paket bir alt modelini mi alsak çok kararsız kaldım.

Telefon almak için aynı konuyu araştırıyorum, 13T Boş paket 2024 model X bir marka araba gibi,
13 Pro Plus 5G ise Full + Full dolu 2023 model bir araba gibi, boş paket yenisini mi alsak dolu paket bir alt modelini mi alsak çok kararsız kaldım.
İsterse Pro Plus Ultra Premier Max olsun adı. Xiaomi 13T daha üstün bir cihaz. 13T boş paket çok yanlış ve anlamsız bir tabir olmuş.

İsterse Pro Plus Ultra Premier Max olsun adı. Xiaomi 13T daha üstün bir cihaz. 13T boş paket çok yanlış ve anlamsız bir tabir olmuş.
Ben ismine takılmıyorum özelliklerine göre o tabiri yaptım 5G + a, 120 W hızlı şarj olsun 200 MP OIS li kamerası redminin ilk çıkardığı curved ekranlı telefonu olması sebebiyle özelliklerine ithafen dolu paket dedim

13 T ye boş dememin nedeni dolu paketi abisi 13 T Pronun olması.

Geri
Yukarı