Xiaomi 14 Ultra alınır mı?

YusufAli123

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 15-FA1018NT Laptop :
Intel i7 13700H
16GB 3200MHz Ram
1TB NVMe M2 SSD
RTX 4050
Meslek
Öğrenci
Bu yaz yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Xiaomi 14 Ultra almamı önerdiler arkadaşlarım. iPhone önermezseniz sevinirim, IPhone'dan nefret ederim. Onun yerine başka alabileceğim telefon var mıdır? Ve yurt dışı alacağım onun için fiyatı düşük olacak, sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam S24 Ultra varken almazdım. S24 Ultra tercih etmenizi öneririm.

Karşılaştırmalarına falan baktım bazı yerlerde S24 geçiyor bazı yerlerde Xiaomi. Sanırım hangisi daha ucuzsa onu alacağım ama tam emin değilim daha.

Karşılaştırmalarına falan baktım bazı yerlerde S24 geçiyor bazı yerlerde Xiaomi. Sanırım hangisi daha ucuzsa onu alacağım ama tam emin değilim daha.
ROM kurmadığınız sürece Xiaomi alınmaz.

S24 Ultra'nin arayuzunde Xiaomi 14 Ultra'daki gibi reklam cikmamasi bile basli basina bir tercih sebebi. Kaldi ki S24 Ultra icin 7 yil guncelleme sozu verildi.

ROM nedir? Bugün de bir arkadaşımdan duymuştum sorma fırsatı bulamadım.
Cihaz yazılımı. Kutudan çıkarıp eline aldığın cihaz Stock Rom ile geliyor, üçüncü taraflar aracılığı ile geliştirilen yazılıma Custom ROM diyoruz.

Xiaomi ilgi çekici cihaz olsa da pahalı ve yazılımı reklam barındırıyor, lens çıkıntısı da ergonomiyi bozuyor.
S24 Ultra dâhâ iyi bir tercih olur, Oneplus 12 de bir seçenek ama tercih meselesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı