Xiaomi AirBuds teki kayboldu

Merhaba bende sağ tekin kaybettim. İsterseniz sağ tekini satın alabilirim ya da sol teki ve kutusunu satabilirim orijinal ürün.
Ya da Xiaomi yardım amaçlı gönderiyor mu?

Konuyu ticari mevzulara çevirmişler neyse.. Bende kaybettim sol tarafı sözde garantili ürün ama Türkiye ekibi sosyal medyadan cevap vermiyor. Bakın garantiden yapılsın demiyorum en azından ücretiyle bana parça sağlansın. Siz arabanızın lastiği patladı diye arabayı değiştiriyor musunuz ? 1 tane tek sol sağ kulaklık için komple ürünü değiştirmeye gerek var mı ? Burada alışveriş yapmaya çalışan arkadaşlarımda anlamıyorum. 2 farklı ürünü birbiriyle nasıl eşleştireceksiniz.. Hadi eşleştirdiniz diyelim, muhakkak performans sorunları yaşayacaksınız.
Burada odaklanması gerekilen, bu ürüne garanti verildiyse bunun yedek parçasınında sağlanması gerekiyor. Sanırım xiami ürünü sattıktan sonra ki kısımla ilgilenmiyor. Mail de attım eğer dönüş olmazsa Çinko karbon bir vatandaş olarak bir daha xiami almam,çünkü ürün kadar, desteği,parçası ıvırı zıvırıda önemli.

Konuyu ticari mevzulara çevirmişler neyse. Bende kaybettim sol tarafı sözde garantili ürün ama Türkiye ekibi sosyal medyadan cevap vermiyor. Bakın garantiden yapılsın demiyorum en azından ücretiyle bana parça sağlansın. Siz arabanızın lastiği patladı diye arabayı değiştiriyor musunuz? 1 tane tek sol sağ kulaklık için komple ürünü değiştirmeye gerek var mı? Burada alışveriş yapmaya çalışan arkadaşlarımda anlamıyorum. 2 farklı ürünü birbiriyle nasıl eşleştireceksiniz? Hadi eşleştirdiniz diyelim, muhakkak performans sorunları yaşayacaksınız.
Burada odaklanması gerekilen, bu ürüne garanti verildiyse bunun yedek parçasınında sağlanması gerekiyor. Sanırım xiami ürünü sattıktan sonra ki kısımla ilgilenmiyor. Mail de attım eğer dönüş olmazsa çinko karbon bir vatandaş olarak bir daha xiami almam, çünkü ürün kadar, desteği, parçası ıvırı zıvırıda önemli.

Merhaba kendi garanti firmasını ulaştım ve tek bir teki için çok yüksek fiyat istediler. Onun yerine orijinal Dolap'tan sol tekini aldım ve eşleştirdim bir problem yok ikisi de orijinal ve aynı model olduğu için.

Merhaba kendi garanti firmasını ulaştım ve tek bir teki için çok yüksek fiyat istediler. Onun yerine orijinal Dolap'tan sol tekini aldım ve eşleştirdim bir problem yok ikisi de orijinal ve aynı model olduğu için.

Ne kadar fiyat teklifi verdiler? Ben halen sosyal medyadan dönüş alamadım. Siz nereden ulaştınız?

Dolapta ürün fiyatları sıfıra yakın neredeyse XiaomiRedmiAirdots5 ikinci El Modelleri Fiyatları Markaları & Dolap.com

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı