Xiaomi Airdots alınır mı?

RightBehindYou

Decapat
Daha fazla  
Uygun fiyatlı, kısa süre için işimi görecek F/P Bluetooth kulaklık arıyordum. Çevremde de oldukça sık rastladığım Xiaomi Airdots modelini almaya karar verdim. Ancak hangisini alacağım konusunda kararsızım. Piyasada Airdots, Airdots 2, Airdots Basic 2, Airdots S gibi birden fazla model var. 550₺ bütçe ile hangi kulaklığı tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygun fiyatlı, kısa süre için işimi görecek F/P Bluetooth kulaklık arıyordum. Çevremde de oldukça sık rastladığım Xiaomi Airdots modelini almaya karar verdim. Ancak hangisini alacağım konusunda kararsızım. Piyasada Airdots, Airdots 2, Airdots Basic 2, Airdots S gibi birden fazla model var. 550₺ bütçe ile hangi kulaklığı tercih etmeliyim?
Bende 2 yıldır kullanıyorum dışarıya ses verme konusunda problem yok ama bir sıkıntısı var o da bağlantısı zayıf bazen telefon dibinde olmasına rağmen kesinti yapabiliyor

Ürünü 4 Kasım 2020 günü sipariş etmişim yani 3 senedir kullanıyorum neredeyse herhangi bir sıkıntısı yok ek olarak en güzel özelliği bence dışarıya ses vermemesi tamamiyle parasını hakedenbir ürün.

Peki AirDots S modeli, Basic 2 modelinden daha mı iyi? Veya AirDots 2 modeli Basic 2 modelinden daha mı iyi? Bu konu hakkında beni bilgilendirebilir misiniz? Akakçe'de ürünün sayfasında birden fazla model seçeneği var.

Geri
Yukarı