Xiaomi Hybrid Pro HD İncelemesi

Ürünüm bu sabah elime ulaştı. Kulaklık almayı düşünenler ama karar veremeyenler için bu incelemeyi yazmak istiyorum.
Kutu İçeriği
Öncelikle kutusu, içerik kalitesi çok iyi. Buradan zaten kendisi sizi tavlıyor, resmen ben iyi bir kulaklığım diyor.
Kutuda taşıma kılıfı, kulaklığın sarıldığı şey (adı nedir bilmiyorum) ve XS, S, L pabuçları ve Çince kullanma kılavuzu var.

Kulaklık Dış Görünüş
İnternette diğer incelemelere baktıysanız kablosu uzun vs. gibi şeyler söyleniyor. Bu durum şahsen beni rahatsız etmedi. Kablonun sert ama bükülebilir olması kullanılan malzemenin sağlamlığını gösteriyor. Altın uçlu jak girişi var. iPhone'larda sadece denetim tuşlarından müziği durdurma-oynatma tuşu çalışıyor fakat Android'lerde hepsi çalışıyor. Fakat bunun sıkıntı oluşturacağını düşünmüyorum.

Ses kalitesi
Müzikleri iPhone 5S'te Spotify üzerinden dinledim. (Dinlediğiniz ortam değişkenlik gösterebildiği için marka veriyorum yanlış anlaşılmasın.)
Elektro ve benzeri müziklerde baslar tam olması gerektiği gibi, fazlası yok ve kulağınızı ağrıtmıyor. Tatmin edici mi? Kesinlikle.
Klasik müzikte sesler canlı ve berrak.
Rock müzikte sesler daha anlaşılır ve temiz. Sesler kulağınızı kesinlikle yormuyor. Parçadaki enstrümanları daha iyi duyuyorsunuz. Sözleri daha iyi anlıyorsunuz. LG L5'in yanında verilen kulaklıkta dinlediğim bir parçayı Xiaomi kulaklığımda dinleyince parçanın içinde aslında daha fazla melodinin olduğunu keşfettim.

Yalıtımı çok iyi, ses dışarıya çıkmıyor ve dışarıdan ses gelmiyor.
Özet olarak kulaklık sesleri tam ayarında, daha berrak ve anlaşılır sunuyor. Fiyatı da uygun. Kulaklık düşünenler için tavsiye ediyorum.

IMG_4388.JPG

dadada.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı